PolyPad M97 Pro FRP Reset Sorunu

cengotek

Üye
Merhabalar Değerli dostlar,
İnternet üzerinden 2. el bir tablet aldım uğraşmaya değer 9' bir tablet. tableti sıfırladım recovery moduyla ,
fakat kendi hesabımı girdiğim zaman LÜTFEN BU CİHAZIN SAHİPLERİNİN HESAPLARI İLE OTURUM AÇINIZ uyarısı alıyorum.
Net üzerinden birçok form sitesi ve bideo seyrettim telefonlar icin yapılan yöntemler var ama tabletlerde onlar uygulanamıyor.
Sizden ricam, TABLET te bu sorunun çözümüne önerileriniz nedir? varsa link çözüm vs gibi şeyler paylaşırsanız sevinirim.
Şimdiden Teşekkürler

Merhabalar Değerli dostlar,
İnternet üzerinden 2. el bir tablet aldım uğraşmaya değer 9' bir tablet. tableti sıfırladım recovery moduyla ,
fakat kendi hesabımı girdiğim zaman LÜTFEN BU CİHAZIN SAHİPLERİNİN HESAPLARI İLE OTURUM AÇINIZ uyarısı alıyorum.
Net üzerinden birçok form sitesi ve bideo seyrettim telefonlar icin yapılan yöntemler var ama tabletlerde onlar uygulanamıyor.
Sizden ricam, TABLET te bu sorunun çözümüne önerileriniz nedir? varsa link çözüm vs gibi şeyler paylaşırsanız sevinirim.
Şimdiden Teşekkürler
Tabletin Tam Olarak Markasınıda Yazarsanız Bakalım Hocam

Polypad m97 pro Archos

Polypad m97 pro Archos
Sizin tabletinizle V Tab 8010 tabletin işlemcileri aynı muhtemelen aynı yöntemle frp yapılıyordur
Buradaki link'ten işlemlerini yapabilirsin
Valla kardeşim hangi dil ile yazdınız pek anlamadım .:) bana direk halk dilinden bahsedecek şekilde yorumlarsanız . ve söylediğiniz şeyler alınması gerek yazılımsal birkac seyle hallolsa diyorum. sizinkisi uzun iş beceremem .. ama derseniz oraya bunu yaz ona bas bunu cıkar falan olur. Eyvallah dostum :)

Valla kardeşim hangi dil ile yazdınız pek anlamadım .:) bana direk halk dilinden bahsedecek şekilde yorumlarsanız . ve söylediğiniz şeyler alınması gerek yazılımsal birkac seyle hallolsa diyorum. sizinkisi uzun iş beceremem .. ama derseniz oraya bunu yaz ona bas bunu cıkar falan olur. Eyvallah dostum :)
Deneyin Bunu

Kardeşim tşk. bu ve buna benzer videolar çok baktım 2 gundur. Tablet oldugu icin aynı dğeil android ama misla yardım menusune basınca hiçbirşey çıkmıyor tablette , ve sim kartsız bir tablet
Sorun çözüldü mü?​

bu tür videolara baktım genelde telefon icin gecerli zaten yardım kısmına basınca hiçbir şekilde ayarlar menusu ve takibi eden yerler cıkmıyor . bayramdan sonra servisi arayıp yazılım rica edecegim verirlerse burada da paylasırım yazılımı .

Sizin tabletinizle V Tab 8010 tabletin işlemcileri aynı muhtemelen aynı yöntemle frp yapılıyordur
Buradaki link'ten işlemlerini yapabilirsin
Tşk bağlantıyı indirdim fakat ne ile kuracagım nasıl kurcagım , o konu hakkında bilgi verirmisin. ücretli falan yazıyor tıklayınca. bunu indirdim rardan cıkardım. şuan öyle duruyor. hangi programı indirip icine atacagız ? Tşk.

Geri
Üst Alt