silivriserdar

Genel Moderator
5091aab5b42817525abed84710531fa2.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Powerway DRN-X500 tabletine ait Stock rom paylaşacağım.

Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

V2.0

V3.0

cok ozur dileyerek yazıyorum bu ıkı programın herhangı bırını nasıl yukleyecegımı kısaca tarıf edermısınız benımkındede sureklı acılıp kapanma sorunu var

cok ozur dileyerek yazıyorum bu ıkı programın herhangı bırını nasıl yukleyecegımı kısaca tarıf edermısınız benımkındede sureklı acılıp kapanma sorunu var
Biri version 3 diğeri version 2 olarak ayrı ayrı yazılımlardır.

Biri version 3 diğeri version 2 olarak ayrı ayrı yazılımlardır.
selam aleykum drn-500 benim tabletin ismi cihazım calışıyordu günceleme amacı rom attım cihazım acıldı ama ekran yarı gosteri yor versiyon 2 ve 3 de attım ekran düzelmedi bana yardım arkadaşlar

yarım ekran sorunu yaşayaanlar bu romu yüklesin
şifre :mahmod070
Yazılım
selam aleykum drn-500 benim tabletin ismi cihazım calışıyordu günceleme amacı rom attım cihazım acıldı ama ekran yarı gosteri yor versiyon 2 ve 3 de attım ekran düzelmedi bana yardım arkadaşlar

Büyük İhtmal Cihaz Yazılım Sciyor Konudaki Yazılımları Teker Teker Tekrar Yüklemeyi Deneyin

• Beğen
Tepkiler: Cvt

tabletin arka kapağını söküp ana kartın resmini çekip yükleyin buraya size yardımcı olayım. Aşağıda ismini yazdığım iki romdan birisi sorununuzu çözecektir.

ET_Q8_v3.0-170405_HD_LCD_A33
ET_Q8_V3.0_170405_800x480_LCD_A33

aynı sorunu daha önce bende yaşamıştım ama doğru yazılımı yükledikten sonra çözülüyor.

Geri
Üst Alt