silivriserdar

Genel Moderator
6de6e568e6f99ba53e6d50089d01bfea.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Powerway DRN-X700 tabletine ait Stock rom paylaşacağım.

Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

indir ama nasıl yüklenecej tarif edermisiniz

Teşekkürler abi eline sağlık.

Selamün Aleyküm DRN-X707 tabletine ait rom'a ihtiyacım var piyasada iki adet rom var yükledim bu seferde dokunmatik çalışmıyor işlemci modeline göre aradım buldum model şu (et d70 v3.0) flyfixe ait bir rom ondada dokunmatik çalışmadı
Aslında elimde aynı tabletten var rom yedeği alabilen varsa rica etsem yardımcı olur mu acaba
Yada bana bunun orijinal romu için yardımcı olabilir misiniz lütfen teşekkürler şimdiden

Selamün Aleyküm DRN-X707 tabletine ait rom'a ihtiyacım var piyasada iki adet rom var yükledim bu seferde dokunmatik çalışmıyor işlemci modeline göre aradım buldum model şu (et d70 v3.0) flyfixe ait bir rom ondada dokunmatik çalışmadı
Aslında elimde aynı tabletten var rom yedeği alabilen varsa rica etsem yardımcı olur mu acaba
Yada bana bunun orijinal romu için yardımcı olabilir misiniz lütfen teşekkürler şimdiden
Cihazın işlemcisi nedir?​

Hocam google da çok arama yaptım firmasına da aradım mesajda yolladım yardımcı olmadılar
Doğrusunu isterseniz bütün yolları tükettikten sonra sizi rahatsız ettim
Belki siz firmasından alabilirsiniz diye teşekkürler

Hocam google da çok arama yaptım firmasına da aradım mesajda yolladım yardımcı olmadılar
Doğrusunu isterseniz bütün yolları tükettikten sonra sizi rahatsız ettim
Belki siz firmasından alabilirsiniz diye teşekkürler
Aynı tablet olsa elimizde yazılımı çeker sizin cihaza yazardık. Ama yok aynı cihazdan.​

Aynı tablet olsa elimizde yazılımı çeker sizin cihaza yazardık. Ama yok aynı cihazdan.
Hocam umarım rahatsızlık vermiyorumdur ilk mesajımda da yazdım aynı tabletten var elimde fakat yazılımını çekemiyorum
Nasıl yapabileceğimi anlatmanız mümkünse ben yapayım mümkünse tabi

Hocam umarım rahatsızlık vermiyorumdur ilk mesajımda da yazdım aynı tabletten var elimde fakat yazılımını çekemiyorum
Nasıl yapabileceğimi anlatmanız mümkünse ben yapayım mümkünse tabi
EFT Dongle var mı? Bu işlemler için profesyonel araçlar lazım.​

Geri
Üst Alt