Yardım Premier Air 2 Takas

hvl

Yeni Üye
7 Ocak 2019
31
11
8
Öncelikle selamlar...
Ustalar şimdi şöyle bir durum var. Bende İPhone 5s tertemiz hatasız gümüş renk var. Ayrıca orjinal şarj aleti var. Satıyorum. Biri bana daha 3 aylık ve garantili Premier Air 2 teklif etti. Üzerine de 400 tl vereyim dedi. Ben kullanıcıyım telefoncu değilim. Sorularım şunlar. Hepsine cevap verirseniz çok sevinirim. Ayrıca benim durum sıkışık bu yüzden üçü de beşi de benim için önemli.

1 - Takas mantıklı mı?

2 - Onun cihazı ne kadar eder?

3 - Benim cihaz ne kadar eder?

4 - Eğer alırsam sonra elden çıkarabilirmiyim ve ne kadara çıkarabilirim?

Şimdiden teşekkür ederim.

Hsyn.2121

Aktif Üye
Moderator
29 Ağu 2018
3,445
4,442
113
Öncelikle selamlar...
Ustalar şimdi şöyle bir durum var. Bende İPhone 5s tertemiz hatasız gümüş renk var. Ayrıca orjinal şarj aleti var. Satıyorum. Biri bana daha 3 aylık ve garantili Premier Air 2 teklif etti. Üzerine de 400 tl vereyim dedi. Ben kullanıcıyım telefoncu değilim. Sorularım şunlar. Hepsine cevap verirseniz çok sevinirim. Ayrıca benim durum sıkışık bu yüzden üçü de beşi de benim için önemli.

1 - Takas mantıklı mı?

Telefon Satışı Yok Bende Ama Bir İphone Kulanıcısı Olarak Söylüyorum 20 Adet O Cİhazdan Versin Yine Takas Etmem :)

hvl

Yeni Üye
7 Ocak 2019
31
11
8
Telefon Satışı Yok Bende Ama Bir İphone Kulanıcısı Olarak Söylüyorum 20 Adet O Cİhazdan Versin Yine Takas Etmem :)
Cevap için teşekkür ederim. Ama benim bu iPhoneyi elden çıkarmam lazım ve bu yüzden bir alternatif olarak düşündüm yoksa adı geçen cihaz için görüp kullanmadan telefon demek zor.

Premier ne ya😅

11 Ağu 2018
113
43
28
İphone 5s lerde genel sorun var zaten şuan sorunu olmasa bile ilerde sıkıntı çıkar 400 lirada az para değil senin yerinde olsam takas yapardım

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
12,503
11,080
113
35
Öncelikle selamlar...

1 - Takas mantıklı mı?

Şu anda iPhone 5S artık satılmıyor. Diğer cihazın özelliklerini bilmiyorum ama android cihaz bir şekilde uğraşılıyor birşeyler yapılıyor. Benim tavsiyem 400 TL çok iyi para, zaten iPhone 5S 400 TL ancak eder. Size diğer cihaz bedavaya geliyor.

Üst Alt