K

kariyer63

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda QCN editlemek için kullanılan programda istediğiniz telefon markasına göre QCN Oluşturmayı paylaşacağım.

Dosya Linki: DOWNLOAD

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dediklerinizi hiç anlamadım ama mantık olarak QCN dosyasını seçip numaraları değiştirip yeni bir QCN oluşturmasını sağlıyor.
program eksik inmediyse 700 küsür kblık dosya maalesef hiçbir qcn dosyasını açmadı.denemek için program içinden 3. satıra elimde çift simli bir telin 1. imeisini girdiğimde otomatik olarak 4.satırda atadığ ikinci imei telefonumdaki 2. imei ile aynı oldu.Çok şaşırdım.yani aynı telefonun 1. imei si ile 2. imeisi arasında algoritmik bir bağlantı mı var ki qcn programı 2. imei yi doğru tahmin etti.

Bazı QCN dosyaları XQCN şeklinde oluyor. Onları tanımaz.
Evet dosyalar xqcn.bunlar çevirlebilir mi.Redmi note 7 başlıgında bu problemi yazdım.xqcn dosyasını yeniden yazdığımda telefon açılmıyor.qcn formatnda olsa bir değişiklik olur mu yada bunun bir önemi var mı?

az önce redmi note 5A qcn dosyasını tanıdı ama redmi note 6 pro qcn dosyasını tanımadı.şöyle bir sorun farkettim. note 6 pro dosyasınıda sahibi olan arkadaşlar qcn yi yazdırdığında telefonları açılmamıştı bir bağlantısı olabilir mi yeri burası değil belki ama bir sonuç çıkarmaya çalışıyorum redmi note 7 deki qcn program onu da açmadı ve onda da telefonun açılmama problemi var

az önce redmi note 5A qcn dosyasını tanıdı ama redmi note 6 pro qcn dosyasını tanımadı.şöyle bir sorun farkettim. note 6 pro dosyasınıda sahibi olan arkadaşlar qcn yi yazdırdığında telefonları açılmamıştı bir bağlantısı olabilir mi yeri burası değil belki ama bir sonuç çıkarmaya çalışıyorum redmi note 7 deki qcn program onu da açmadı ve onda da telefonun açılmama problemi var
Denemek lazım lakin QCN dosyası yazıpta açılmama sorunu ile hiç karşılaşmadım.

Denemek lazım lakin QCN dosyası yazıpta açılmama sorunu ile hiç karşılaşmadım.
redmi note 6 pro ve redmi note 7 de qcn yazıldıktan sonra açılmama problemi var.redmi note 6 pro çözüldü bu iki qcn yi üstteki programda tanımıyor

redmi note 6 pro ve redmi note 7 de qcn yazıldıktan sonra açılmama problemi var.redmi note 6 pro çözüldü bu iki qcn yi üstteki programda tanımıyor
Başkan redmi note 6 pro kullanıyorum IMEI işlerini daha önce birkaç telefona yaptım ama bu telefon da o işlemlerle olmuyormuş bana bir link ver de o linktekileri yaparak elimdeki inekleri atayım içine yada bir yardımcı ol

Başkan redmi note 6 pro kullanıyorum IMEI işlerini daha önce birkaç telefona yaptım ama bu telefon da o işlemlerle olmuyormuş bana bir link ver de o linktekileri yaparak elimdeki inekleri atayım içine yada bir yardımcı ol
İnek demişim IMEI :)

Merhaba arkadaşlar bugünkü vereceğim programda istediğiniz telefon markasına göre QCN Oluşturma programı paylaşacağım.
İlk önce programı kullanmak için eski Qcn Yedeğiniz olmalı daha sonra programda açılan alt basamaklarda imei bilgilerini girerek save Qcn diyip qcnin kaydedileceği yolu seçiyorunuz.
Dosya Linki: Buyur İndir

RAR ŞİFRESİ: kariyer63

Ekli dosyayı görüntüle 582
Hocam öncellikle elinize emeğinize sağlık. Bu programı tam olarak ne işe yarıyor (qcn nedir )imei yedekleme gibi birşey mi bide nasıl kullanılıyor teker teker ayrıntılı yazsanız çok daha iyi anlaşılır şimdiden teşekkürler.

Bu uygulama bende açılmamıstı..win 10 64 bit

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bakalım bi hele nasıl işe yarayacakmı

Merhaba arkadaşlar bugünkü vereceğim programda istediğiniz telefon markasına göre QCN Oluşturma programı paylaşacağım.
İlk önce programı kullanmak için eski Qcn Yedeğiniz olmalı daha sonra programda açılan alt basamaklarda imei bilgilerini girerek save Qcn diyip qcnin kaydedileceği yolu seçiyorunuz.

Öncelikle emeğinize sağlık ustam. Bu program tam olarak ne işimize yarayacak imei ile ilgili nasıl bir düzenleme olacak bide her telefona uygulanabilir mi eğer imei düzenleme yapacaksak işlem sonrasında uygulanan telefon şebeke verir mi.

Öncelikle emeğinize sağlık ustam. Bu program tam olarak ne işimize yarayacak imei ile ilgili nasıl bir düzenleme olacak bide her telefona uygulanabilir mi eğer imei düzenleme yapacaksak işlem sonrasında uygulanan telefon şebeke verir mi.
QCN dosyasını düzenlemeye yarar. Qcn dosyası nedir? Ne işe yarar? Bunları araştırın.​

tşk

Geri
Üst Alt