QPST QCN Yedek Alıyorum XQCN Formatında Alıyor

• Konbuyu başlatan Mehmet4701
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet4701

qpst qcn yedek alıyorum ama xqcn formatında alıyor haliyle xqcn editleyemiyorum qcn şeklinde yedek almak için nasıl yapabilirim

20190117_092405[1].jpg

browseye bastıktan sonra çıkan pencerede aşağıda kaydet yerinde dosya ismini yazdığın yerin altında dosya türü var ordan değiştirebilirsin.

ben xqcn olarak yedek almıştım şimdi imei ler tlfda kayboldu xqcn yükleyerek yedekleri geri getirmek istiyorum fakat restore dediğimde rom çöküyor recovery açılıyor sadece. Sebebi ne olabilir? xqcn ile rom uyumlu mu değil, xqcn hatalı format mı, qcn olarak mı almalıydım?

ben xqcn olarak yedek almıştım şimdi imei ler tlfda kayboldu xqcn yükleyerek yedekleri geri getirmek istiyorum fakat restore dediğimde rom çöküyor recovery açılıyor sadece. Sebebi ne olabilir? xqcn ile rom uyumlu mu değil, xqcn hatalı format mı, qcn olarak mı almalıydım?
Ustam telefon marka model nedir

Mi 9T 128gb. Şu an cihazım IMEI alınamadı diyor, repair yapmayı denerken bu hale getirdim.

Abi bu sorunu nasıl çözdün acaba tam olarak aynı sorunu yaşıyorum orijinal xqcnyi flashlayinca cihaz göçüyor twrpye atıyor sürekli

Uzaktan destek ekibimiz ile yardımcı olabiliriz. İsterseniz yukarıda bulunan numaradan yazabilirsiniz

Geri
Üst Alt