Yardım Qualcom Driver Bilgisayarıma Kurulmuyor

• Konbuyu başlatan rotsalas
  • Başlangıç tarihi
R

rotsalas

Arkadaşlar evde 2 tane bilgisayar var ikisinde de denedim ama aygıt yöneticisinde port sekmesi gelmedi kodları sırasıyla düzgün yazıyorum.

1. adb shell
2. su
3. setprop sys.usb.config diag,adb

ama hiçbir şekilde bilgisayarımda qualcoom driver kurulmuyor yada çalışmıyor anlamadım gitti.
aygıt yöneticim fotoğraftaki gibi, bana lazım olan "qualcomm-hs-usb-android-diag-901d" gibi bir sekme ama
bu port yüklenmiyor çıkmıyor yardım edebilir misiniz.
Screenshot_1.png

Evrensel seri yazan başlıkları açıp ss atarmısınız?

Telefonun usb giriş portunu bu şekilde değiştirerek denedim ama yine sonuç alamadım. yok mu yardımcı olacak arkadaş,
Screenshot_4.png

yok aga format şimdi bitti driver yüklü tertemiz bilgisayar da deniyorum ama aynı sorun devam ediyor yokmu çözümü bilen

Ekli dosyayı görüntüle 11033
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

paylaştım hocam lütfen yardımcı olur musun mağdur durumdayım şuan tm verebilirim müsaitsen
Chimera yüklüyse Qualqomm driverlarını kaldırın + denedim masasından qualqomm driverlarını kaldırın Sürücü imzalamayı devre dışı bırakın ardından aygıt yöneticisindeki ADB Interface yi manuel driver güncellegin Buradan google adb driverlarını kurun sonra buradaki Qualcomm driverlarını kurun yenicen başlatın

Ben de aynı sorun var. Konunun tam olarak çözümü nedir. Yardımlarınızı rica ederim.

İyi çalışmalar

aynı sorunu yaşmaktayım bu yüzden win 7 ye döndüm bana da yardımcı olabilirmisiniz

Geri
Üst Alt