Yardım Quatro F1453 Plus Yazılım Yükleme Sorunu

androiddci

VIP Üye
cihazda tepki yok
pcye bağlayınca mediatek com olarak görüyor.
flashtool 4001 hatası veriyor.
iki yazılım ve iki flash tool denendi
bilgisi veya fikri olan var mı
cihaz mt 6592

cihazda tepki yok
pcye bağlayınca mediatek com olarak görüyor.
flashtool 4001 hatası veriyor.
iki yazılım ve iki flash tool denendi
bilgisi veya fikri olan var mı
cihaz mt 6592
Cihaz nasıl bu hale geldi? Sorunu neydi?​

bilgim yok o konuda sp flash 5.17 sürümü ile yükleme oldu şuan ok verdi cihaz şarja geçti

şarj geliyor ondan sonra ekran sönüyor kırmızı ışık ynıyor tepki hala yok

2 saat şarjda kalsın kendine gelir.
Cihaz açıldı 5 dk çalıştı sonra durduruldu hataları vermeye başladı kapandı şimdi tekrar yazılım yükleme yapınca logo gelip resetliyor sürekli sarjdan cekince gidiyor geri takınca birda ha sarj almiyor

Cihaz açıldı 5 dk çalıştı sonra durduruldu hataları vermeye başladı kapandı şimdi tekrar yazılım yükleme yapınca logo gelip resetliyor sürekli sarjdan cekince gidiyor geri takınca birda ha sarj almiyor
Durduruldu hatası aldığınıza cihaza hard reset yapın..

Bende yaşadım aynı sorunu telefon çöp yatıyor şuan logoda takılı kalıyor hiç açılmıyor aynı olaylar olmuştu başta. çok kez orjinal yazılımını yükledim bana mısın demiyor çok dandik bir telefon.

Bende yaşadım aynı sorunu telefon çöp yatıyor şuan logoda takılı kalıyor hiç açılmıyor aynı olaylar olmuştu başta. çok kez orjinal yazılımını yükledim bana mısın demiyor çok dandik bir telefon.
Çözersem bilgilendirme yaparım

Durduruldu hatasi veren yazilimi attiktan sonra Cihazi sokup nand chip e 250 derecede 3 dakika isi vurun.
Cihaz acilmadan hard reset yapin genelde mediatekler de bu sorunlar donanimsal ve boyle gecici sureligine cozuluyor

Durduruldu hatasi veren yazilimi attiktan sonra Cihazi sokup nand chip e 250 derecede 3 dakika isi vurun.
Cihaz acilmadan hard reset yapin genelde mediatekler de bu sorunlar donanimsal ve boyle gecici sureligine cozuluyor
Yazılımla çözemessem deneyecğim

Geri
Üst Alt