Rar Şifresi Kırmak İçin Hangi Program Önerirsiniz ?

• Konbuyu başlatan kariyer63
  • Başlangıç tarihi
K

kariyer63

Merhaba Arkadaşlar çok yakında sitemizin takipçileri ile ilgili sevindirici güzel süprizlerimiz var.
Ancak Şuan İçin elimizde mevcut olan projeyi sunabilmemiz için bazı kısıtlamalar var.
bu kısıtlamayı kaldırmak için rar şifre kırma programına ihtiyacım var.
Bildiğiniz veya test ettiğiniz program önerilerinizi bekliyorum.

Hepinize Bol Kazançlar Diliyorum...

Merhaba tek çare Bruteforce şu anda.Şifre sadece rakamlardan oluşuyorsa basit olacaktır çözümü.- işareti ve harfler varsa çok zor heleki anlamlı cümleler varsa uzun zaman alacaktır.Bu paket içerisindeki toolda var başarılı bir bruteforce attacker.

Gizli İçerik

Merhaba tek çare Bruteforce şu anda.Şifre sadece rakamlardan oluşuyorsa basit olacaktır çözümü.- işareti ve harfler varsa çok zor heleki anlamlı cümleler varsa uzun zaman alacaktır.Bu paket içerisindeki toolda var başarılı bir bruteforce attacker.

[Gizli içerik]
teşekkürler usta deneyeceğim inşallah başarılı bir sonuç alırım.

Merhaba Arkadaşlar çok yakında sitemizin takipçileri ile ilgili sevindirici güzel süprizlerimiz var.
Ancak Şuan İçin elimizde mevcut olan projeyi sunabilmemiz için bazı kısıtlamalar var.
bu kısıtlamayı kaldırmak için rar şifre kırma programına ihtiyacım var.
Bildiğiniz veya test ettiğiniz program önerilerinizi bekliyorum.

Hepinize Bol Kazançlar Diliyorum...
Ben daha önce programlarla kırmayı denedim hiç başarılı olamadım.
Program kendi belirlediğin harf rakam simge aralarında şifre oluşturup deniyor ancak kaç gün boyunca bitiremediği için iptal etmiştim işlemi.
Açmak istediğiniz rar ın içinde ne var tam olarak. Belki yardımcı olabiliriz

Brute force ile kırmaktan bahsediyorsanız imkansıza yakın çok zor. Kullanılan programın hangi program olduğu önemli değil. Şifrenin sadece kelime bazlımı yoksa harf sayı karışık mı algoritmasının ne olduğuna dair fikriniz varsa bulunabilir belki ama şifre uzunluğu 4-5 karakterden uzunsa hiç bir beklentiniz olmasın. Ayrıca elinizde böyle bir işe gireşecek yüksek donanımlı bir bilgisayarınız / serverınız var mı? GPU yöntemiyle yapma olanağınız var mı. saniyede binleri değil milyonları deneyecek güçte bir makinaya ihtiyacınız var. Yani öyle c***k yapmak gibi düşünmeyin. Bir dönem zip sıkıştırma algoritmasında açık bulunmuştu brute force yapılmadan anında kırılabiliyordu. ama rar da bildiğim kadarıyla böyle bir açık hiçbir zaman bulunamadı.

yani bence üzerine düşülmüyor bunun zira ne şifreler kırılıyor ne engeller aşılıyor da bir rar şifresi bire wi-fi şifresi mi kırılamıyor anlamıyorum :D

yani bence üzerine düşülmüyor bunun zira ne şifreler kırılıyor ne engeller aşılıyor da bir rar şifresi bire wi-fi şifresi mi kırılamıyor anlamıyorum :D
bir açık bulunmadığı sürece deneme yanılma yoluyla kırılabilir otomasyon botları (brute force) kullanılabilir sadece.

malesef kırılma işlemleri eskiden daha kolaydı güncellemeler yapıldıkça açıklar kapatılıyor ve kırılma işlemleri imkansız oluyor

Geri
Üst Alt