Stock Rom Redeer M7 GO 2019 Firmware ve FRP

leonidasss

Üye
Merhaba arkadaşlar bu tabletimiz spedrum işlemcilidir. Yazılımı her yerde bulunmuyor. İmkanı olan arkadaşlar hemen arşivlesin derim. Bu yazılımı yüklediğiniz zaman desen ve frp sorunlarıda ortadan kalkmış olacaktır.

İNDİR

Ustam Ellerine sağlık sağol geçen bir tane geldi ne tuş kombinasyonundan format atabildim nede yazılım yükleyebildim iade ettim Allahtan müşteri şifresini hatırladı sonra :) Hemen arşivliyorum.

Ustam Ellerine sağlık sağol geçen bir tane geldi ne tuş kombinasyonundan format atabildim nede yazılım yükleyebildim iade ettim Allahtan müşteri şifresini hatırladı sonra :) Hemen arşivliyorum.
Bende arkadaşımdan aldım. Bulunan bir yazılım degil. Arşivlemek en iyisi. Aslında tam VIP lik bir konu.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar bu tabletimiz spedrum işlemcilidir. Yazılımı her yerde bulunmuyor. İmkanı olan arkadaşlar hemen arşivlesin derim. Bu yazılımı yüklediğiniz zaman desen ve frp sorunlarıda ortadan kalkmış olacaktır.

İNDİR
Teşekkürler eline sağlık

ARKADAŞLAR REEDER M7 GO 2019 TABLETİ SIFIRLAMA YANİ HARD RESET YAPABİLİRSİNİZ. TUŞ KOMBİNASYONLARI İLE OLMUYOR DİYENLER HEM SES AÇMA HEM SES KISMA HEM POWER TUŞLARINA AYNI ANDA BASARSA EKRAN GELİYOR Wipe Data/Factory Reset KISMINA SES TUŞLARIYLA GEL POWERLA SEÇ SONRA GELECEK EKRANDAN DA REBOOT SEÇ İŞLEM TAMAMDIR DESNİ ŞİFREYİ KIRMIŞ OLURSUNUZ

ARKADAŞLAR REEDER M7 GO 2019 TABLETİ SIFIRLAMA YANİ HARD RESET YAPABİLİRSİNİZ. TUŞ KOMBİNASYONLARI İLE OLMUYOR DİYENLER HEM SES AÇMA HEM SES KISMA HEM POWER TUŞLARINA AYNI ANDA BASARSA EKRAN GELİYOR Wipe Data/Factory Reset KISMINA SES TUŞLARIYLA GEL POWERLA SEÇ SONRA GELECEK EKRANDAN DA REBOOT SEÇ İŞLEM TAMAMDIR DESNİ ŞİFREYİ KIRMIŞ OLURSUNUZ
Büyük harf ile yazmak forum kurallarına aykırıdır lütfen dikkatli olun.

arkadaşlar verilen yazılımlar 7731c işlemci için ben indirdim ancak yüklemedi cihazı açtım baktım işlemci üzerinde 7731e yazıyor buna çözümü olan varmıdır. cihaz wifi li model 3g sim kart yok

mustafaya bende katılıyorum
işlemci speactrum 7731E YAZIYOR M7 GO 2019 model. spd upragade ile S7067E_8.1_DDR400_NONE_OW_M7Go_2019_WIFIONLY_0507_ yazılımını yükledim system de hata verdi. tablet açmıyor. sorun nasıl çözülür?

mustafaya bende katılıyorum
işlemci speactrum 7731E YAZIYOR M7 GO 2019 model. spd upragade ile S7067E_8.1_DDR400_NONE_OW_M7Go_2019_WIFIONLY_0507_ yazılımını yükledim system de hata verdi. tablet açmıyor. sorun nasıl çözülür?
7731e yazan tablete S7067E_8.1_DDR400_NONE_OW_M7Go_2019_WIFIONLY_0507_V1.4 yazılımını yüklemen lazım.forum içinde var ama şimdi bulamadım.
bu tabletlerde 2 çeşit var.7731c ve 7731e.arka kapaklarında m7 go 2019 yazıyor bu iki modelde.

sc7731e için UpgradeDownload ile hata veriyorsa bunu deneyin Kesin çözüm
bu yazılımı miracle 2.82 ile SPD bölümünden SPD7731(new) seçip yükleyin
yüklerken en üstteki Nv işaretini kaldırın

Bu tabletin bir kaç sürümü var arka kapağı söküp işlemci modeline göre yükleme yapın yoksa cihaz susar . Sustuğu taktirde artı ucu söküp doğru yazılımı yükleyin .

Geri
Üst Alt