Çözüldü Xiaomi Redmi Note 11 Spes IMEI Repair

ensar07

VIP Üye
bu işlemi ben dft pro ile yaptım önce resimdeki direnci söküp atın sonra eng rom yükleyin qcn yedek alın sonra fastboot da dft ile reset efs yapın sonra repair yapın sonra global rom yükleyin akşam yaptım işlem başarılı

Ekli dosyalar

• Original Redmi Note 11 Spes Repair IMEI.rar
    716.7 KB · Görüntüleme: 1,303
arkadaşlar şimdi bu cihaza dft ile unlock yaptım sonra eng rom yükledim cihaz fastboot dan çıkmıyor global yüklüyom yinme aynı direnç söküldü neden yapar acaba

Bootloader kilidi kapalı olan Arkadaşlar öncelikle cihaz ayarlarından telefon hakkında kısmında Android Güvenlik güncellemesi kısmına bakmanız gerekiyor. oradaki tarih 2022.08.01 ve üstü ise maalesef eng attıgınız anda cihaz takılı kalır ve tek yöntem yetkili hesaptır.Bu eng rom yükleme olayı bootloader kapalı ise aynı tarih tüm cihazlarda geçerlidir.

reset efs gitmiuyor fastbootda ne yapdiysam 15 20 kere denedikden sonra oluyor sorunu cozen varmi ?

reset efs gitmiuyor fastbootda ne yapdiysam 15 20 kere denedikden sonra oluyor sorunu cozen varmi ?
çözümü : eng rom yükle fastboot modda kalsın resef efs yap ve en güncel sürümü fastboot modda yükle cihaz açılacaktır diag aç işlem yap bitti.

Bootloader kilidi kapalı olan Arkadaşlar öncelikle cihaz ayarlarından telefon hakkında kısmında Android Güvenlik güncellemesi kısmına bakmanız gerekiyor. oradaki tarih 2022.08.01 ve üstü ise maalesef eng attıgınız anda cihaz takılı kalır ve tek yöntem yetkili hesaptır.Bu eng rom yükleme olayı bootloader kapalı ise aynı tarih tüm cihazlarda geçerlidir.
Peki bl kapalı ve güvenlik sürümü de bu tarihten yüksek ise ve cihazin imei suresi de dolmuş ise nasıl bir yol izlenebilir sizce🤔

Geri
Üst Alt