Yardım Xiaomi Redmi Note 12 4G (sweet) Tepki Yok

Note 12 4G cihaza yanlış yazılım yüklendikten sonra tepki yok miflash ile yazılım atılmaya çalışıldığı zaman 'cannot receive hello packet' hatası alıyorum dft ile denediğim zaman 'this device not supported autoloader (576)' hatası alıyorum. ne yapabilirim buna bilgisi olan ustam var mı?

Note 12 4G cihaza yanlış yazılım yüklendikten sonra tepki yok miflash ile yazılım atılmaya çalışıldığı zaman 'cannot receive hello packet' hatası alıyorum dft ile denediğim zaman 'this device not supported autoloader (576)' hatası alıyorum. ne yapabilirim buna bilgisi olan ustam var mı?
cihaz Qalcom cihaz galiba yetkili hesap olmadan olmaz test point ile rom atılması lazım

Baştan testponit yapıp sonrada yetkili hesapla yazılım yüklenmesi lazım.Hello paketi almaması iyi değil, kendinizde herhangi bi mi flashla denersiniz auth istediği kısma gelmesi gerekli, cihaz oraya gelmiyorsa hard brick olmuş olabilir.

Son düzenleme:
mi 11 lite loader dosyasını cihazın rom dosyası içindekiyle değişin yazılım atar ancak açmaz. ben de var rom yiyor ancak açmıyor

Geri
Üst Alt