İstek Xiaomi Redmi Note 6 Pro Bootloader Unlock File

• Konbuyu başlatan yaso27
  • Başlangıç tarihi
note 6 pro bl unlock
once step 1 yukle sonra step 2 yukledikden sonra fastboota sal unlock yap. fastbootda siyah ekranda kalcak. bl unlock yap sonra orginal rom yuklersin
Allah razı olsun kardasim
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

note 6 pro bl unlock
once step 1 yukle sonra step 2 yukledikden sonra fastboota sal unlock yap. fastbootda siyah ekranda kalcak. bl unlock yap sonra orginal rom yuklersin
zahmet olmassa adım adım yazarmısınız Fasboot ta sal demissiniz mesela ne demek?dosyadaki mi unlock programını mı kullanıcaz

Allah razı olsun kardasim
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

zahmet olmassa adım adım yazarmısınız Fasboot ta sal demissiniz mesela ne demek?dosyadaki mi unlock programını mı kullanıcaz
evet programdaki mi unlock programini kullanin. step 1 cihaza yukleyin daha sonra step 2 yi cihaza yukleyin. bataryayi ayirin tekran takin ses kisma tusunu basili tutun usb takin. siyah ekranda fastboota dusecek. unlock yapin. sonra orginal rom yukleyin ama dikkat edin bl kapanmasin

ustam bu dosyayı attım cıhaz edl modda kaldı yardımcı olabılırmısın
İndiriğiniz dosya da step 1 ve step 2 dosyasını yükleme yaptıktan sonra bataryayı söküp tekrar takıp fastboot moda almayı denediniz mi hocam ?
Fastboot moda geçip ekranın siyah ekran da kalması gerekiyor ve yine inidirdiğiniz dosyada ki mevcut mi unlock tool aracı ile kilidi açılıp cihaza mi flash tool dan clean all seçeneğini seçip stock rom yüklemeniz gerekmekte.

lutfen yardim edin bu dosyayi yuklediyimden sonra edl modda kaldi acilmiyor programda yuklenmiyor yadim acil

Geri
Üst Alt