Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Recovery'de Kaldı

Mdgnn06

Üye
Herkese iyi forumlar, iyi çalışmalar...
Elimde bir adet Redmi Note 8 Pro var mi flash ile clean all seçenekli eng rom attım yalnız o esnada dosyada bir problem çıktı ve yeniden dosya seçtim o arada yazılım seçeneği clean all lock olarak değişmiş olmalı ki cihaz locked haline gelmiş...ben de tekrar stock rom yüklediğimde cihaz recovery menüsünde kaldı bu kısmı dikkatimden kaçtığı için yazılım attım cihaza
SORUM ÖZELTE ŞU;
Bootloader kilidi kapalı olan cihazıma yazılım atmış oldum ve cihaz recovery menüsünde kaldı bu halden nasıl kurtarırım.
Cihaz faturasız ve garantisiz.
çok sıkıştım lütfen yarım ediniz
Teşekkürler

Herkese iyi forumlar, iyi çalışmalar...
Elimde bir adet Redmi Note 8 Pro var mi flash ile clean all seçenekli eng rom attım yalnız o esnada dosyada bir problem çıktı ve yeniden dosya seçtim o arada yazılım seçeneği clean all lock olarak değişmiş olmalı ki cihaz locked haline gelmiş...ben de tekrar stock rom yüklediğimde cihaz recovery menüsünde kaldı bu kısmı dikkatimden kaçtığı için yazılım attım cihaza
SORUM ÖZELTE ŞU;
Bootloader kilidi kapalı olan cihazıma yazılım atmış oldum ve cihaz recovery menüsünde kaldı bu halden nasıl kurtarırım.
Cihaz faturasız ve garantisiz.
çok sıkıştım lütfen yarım ediniz
Teşekkürler
Yetkili hesap ile yazılım yüklenmesi lazım

*Ustalarım cihazımla ilgili gelişmelerim var bilgi ve yardım istiyorum şimdi durum şu;
1)Cihaza yetkili hesap üzerinden yazılım yüklediler
2)Cihaza daha önceden imei repair yapılmıştı
3)cihaza yüklenen rom çin romu yani global rom yüklü değil global yükleyemeyiz dediler.
4)imei repair yapıldığı için mi account üzerinden Bootloader kilidi açma işlemi yapamıyoruz çünkü mi account ile ilişkilenmiyor
5)Bootloader kilidini açamadığımız için cihaz çin versiyonlu *#06# yapınca imei alınamıyor diyor ama şebeke veriyor

1)bu cihazın bootloader kilidi açılabilir mi ?
2)bu cihaz eskisi gibi temiz bir hale getirilip düzgünce yeniden işlem yapılabilir mi ?

Resmen kriz halindeyiz şu başımıza gelen işte kördüğümler içinde kaldık gerçekten... bu çin romunu yükleyen usta abi çözümü gelir yakında globale çeviririz diyor ama neye dayandı bilmiyorum

*Ustalarım cihazımla ilgili gelişmelerim var bilgi ve yardım istiyorum şimdi durum şu;
3)cihaza yüklenen rom çin romu yani global rom yüklü değil global yükleyemeyiz dediler.
4)imei repair yapıldığı için mi account üzerinden Bootloader kilidi açma işlemi yapamıyoruz çünkü mi account ile ilişkilenmiyor
5)Bootloader kilidini açamadığımız için cihaz çin versiyonlu *#06# yapınca imei alınamıyor diyor ama şebeke veriyor

2)bu cihaz eskisi gibi temiz bir hale getirilip düzgünce yeniden işlem yapılabilir mi ?

Resmen kriz halindeyiz şu başımıza gelen işte kördüğümler içinde kaldık gerçekten... bu çin romunu yükleyen usta abi çözümü gelir yakında globale çeviririz diyor ama neye dayandı bilmiyorum
Simdi Bootloader Açmak İstiyorsaniz Yetkili mi hesabi Almanız Gerekiyor
imei repair Bootloadersiz Yapılır Ama Ufi Box Olması Gerekiyor
Yetkili Hesap Satısımız Mevcut 150 TL

şu an için o cihaza yetkili hesap bile bootloader unlock yapamıyor eğer repair gördü ise
beklemekten başka çare yok aynı durumda bir cihaz var elimde

şu an için o cihaza yetkili hesap bile bootloader unlock yapamıyor eğer repair gördü ise
beklemekten başka çare yok aynı durumda bir cihaz var elimde
Pekala ustam peki bu MTK cihazlarda ilerleyen zamanda işlem için gelişme oluyor mu özellikle xiaominin mtkları sıkıntılı bu hususta cihaz bende bekliyor müşterime yenisini verdim az buz bir para da değil yanarsa çok üzer...
ilerde box veya yetkili hesap ile Bootloader kilidi açılabilir değil mi

Pekala ustam peki bu MTK cihazlarda ilerleyen zamanda işlem için gelişme oluyor mu özellikle xiaominin mtkları sıkıntılı bu hususta cihaz bende bekliyor müşterime yenisini verdim az buz bir para da değil yanarsa çok üzer...
ilerde box veya yetkili hesap ile Bootloader kilidi açılabilir değil mi
ufi box ilede olmaz
bende yeni bitane aldım müşteriye verdim
ileride çözüm çıkacağını umuyorum bende

ufi box ilede olmaz
bende yeni bitane aldım müşteriye verdim
ileride çözüm çıkacağını umuyorum bende
ustam yani ya paraya kıyıp yetkili hesap ile yaptıracağız yada bi çaresi bulunana kadar bekleyeceğiz

Simdi Bootloader Açmak İstiyorsaniz Yetkili mi hesabi Almanız Gerekiyor
imei repair Bootloadersiz Yapılır Ama Ufi Box Olması Gerekiyor
Yetkili Hesap Satısımız Mevcut 150 TL

ustam ufi bootloader kapalıyken imei repair yapıyormu

Geri
Üst Alt