Yardım Reeder A8 Donma Sorunu

• Konbuyu başlatan yucelll
  • Başlangıç tarihi
Y

yucelll

Merhabalar.

Bende eski bir tablet var. Reeder A8
Aşırı derecede yavaşladı. Buna herhangibir yazılım vb. geliştirme yapabilir miyiz?

Tablet hakkındakı kısma girince şöyle diyor;
android sürümü 4.1.1
Çekirdek sürümü 3.4.0+

Bir programa bile tıklayınca 1 2 dakkada zor açıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Bari değerlensin.

Merhabalar.

Bende eski bir tablet var. Reeder A8
Aşırı derecede yavaşladı. Buna herhangibir yazılım vb. geliştirme yapabilir miyiz?

Tablet hakkındakı kısma girince şöyle diyor;
android sürümü 4.1.1
Çekirdek sürümü 3.4.0+

Bir programa bile tıklayınca 1 2 dakkada zor açıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Bari değerlensin.
Tam model nedir?

"Reeder A8" olarqk gözüküyo başka bir bilgi yok. Bu modelin değişik versiyonları çıktı a8 quad felan ama bu, a8i ama bu yalnızca a8.
Anladım bu cihaz tabii android tabanlı olduğu için geliştirme yapılır. Twrp ve Custom rom yaparak cihazı daha da hızlı ve stabil kullanabilirsiniz.

Anladım bu cihaz tabii android tabanlı olduğu için geliştirme yapılır. Twrp ve Custom rom yaparak cihazı daha da hızlı ve stabil kullanabilirsiniz.

silivri teşekkürler cevapların için, forumda bunun için konu var mı ? bu twrp felan yapmak ile ilgili ? ya da custom rom nerden buluruz ?

silivri teşekkürler cevapların için, forumda bunun için konu var mı ? bu twrp felan yapmak ile ilgili ? ya da custom rom nerden buluruz ?
Var cihazın recovery dosyası varsa bende yaparım twrp ama custom rom ayrı bir uğraş istiyor.

A8i İntel işlemciliydi. A8 de aynı şekilde sanırım doğru mu?
İntel İşlemcili olması lazım. Ama custom rom olayını yapabilirizmiyiz. Aslında CPU Z ve benzeri bir uygulama ile bakıp üye tam işlemci ve özellikleri öğrenirsek daha iyi olur.

indirdim dosyayı açtım.
Pad product tool diye bir program var.
Bir de yazılımın olduğu klasöre baktım dediklerin hariç system.img .. .. . gibi dosyalar var. Dediklerin yok.
O zaman biraz uğraşmak lazım. Cihaza custom rom yapmak için. Tecrübeli arkadaşlar konuya cevap yazacaktır.

@Barış MIZRAKLI

@Romman

Geri
Üst Alt