Yardım Reeder A8i Q2 Brick

• Konbuyu başlatan burakkrdg
  • Başlangıç tarihi
B

burakkrdg

Arkadaşlar benim bi Reeder A8i Q2 Tablet var ve onun kilit şifresini unuttuğumdan ötürü ona format atmak mecburiyetine düştüm ve benim tablet ne yaptım ne ettim Ses Kısma tuşu ile Power tuşuna bastım veya ses açma tuşu ile de denedim. Ama açılmıyor normal ekran açılıyor. Daha önce 4 tane tabletime format attım ama bu tablette Recovery açılmadığından ötürü ben de mecburen ROM işine girdim ama herşeyi berbat ettim. Ve ROM atayım derken bu sefer de tablet hiç açılmıyor , bence çöktü ama PC ye takınca algılama sesi geliyor ve algılıyor.
Ben de tabletin orijinal yazılımı ile ayriyeten FRP diye bir şey var.

KURBAN OLAYIM YARDIM EDİN. BELKİ YAZILIMI TEKRAR ATARSAM DÜZELİR. AMA NASIL ATACAĞIMI BİLMİYORUM BİR SÜRÜ DOSYA VAR O KLASÖRÜN İÇİNDE.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    87.5 KB · Görüntüleme: 65
  • Adsızd.png
    Adsızd.png
    38.9 KB · Görüntüleme: 61
Arkadaşlar benim bi Reeder A8i Q2 Tablet var ve onun kilit şifresini unuttuğumdan ötürü ona format atmak mecburiyetine düştüm ve benim tablet ne yaptım ne ettim Ses Kısma tuşu ile Power tuşuna bastım veya ses açma tuşu ile de denedim. Ama açılmıyor normal ekran açılıyor. Daha önce 4 tane tabletime format attım ama bu tablette Recovery açılmadığından ötürü ben de mecburen ROM işine girdim ama herşeyi berbat ettim. Ve ROM atayım derken bu sefer de tablet hiç açılmıyor , bence çöktü ama PC ye takınca algılama sesi geliyor ve algılıyor.
Ben de tabletin orijinal yazılımı ile ayriyeten FRP diye bir şey var.

KURBAN OLAYIM YARDIM EDİN. BELKİ YAZILIMI TEKRAR ATARSAM DÜZELİR. AMA NASIL ATACAĞIMI BİLMİYORUM BİR SÜRÜ DOSYA VAR O KLASÖRÜN İÇİNDE.
Lütfen yardım edin
Sp Flash Tool Buyrun bunu açın scatter dosyasını seçin starta basın cihazı kapalı halde pcye bağlayın yazılım yükleme işlemi başlayacaktır

İşte o attığım yanlış romlardan sonra cihaz açılmıyor ama usb yi pc ye bağlayınca algılama sesi geliyor onda sıkıntı yok. Belki doğru rom u atarsam tekrar düzelir.
SP Flash Tool ile resimde gösterdigim dosyayı seçin starta basın kapalıyken takın
.png

yukarıda verilen dosyayı indirip sp flashtool ile yüklersen herhangi bir sorunla karşılaşmazsın senın yapacağın şey sorunsuz ve hatasız yüklenebilmesi için batarya söküp taktıktan sonra programı açıp shatter dosyasını gösterip downlad bastıktan sonra kabloyu takıp bitmesini beklemen daha önce format ekranında işlem yaptıgın için işlemleri doğru yapsanda yükleme yapıamaybilir onun için bataryayı sökmenı tavsıye ederim manuel olarak detaylı nasıl yükleme yapcagını bilmiyorsan en basitinden gm dıscovery yazılım yukleme yaz youtubeden işlemleri takip et sorunsuz açılacaktır

Evet onu seçtim ve yazılımı bu sefer şüphesiz doğru yüklendi ve Success dedi fakat tablet hala açılmıyor.
Acaba o yanlış romlarla karıştımı ne oldu
Cihaza şarj'a takın 2,3 saat takılı kalsın inş açılır açılmasa yazarsınız yarın pcye bağlanıp yapmaya çalışırız

Cihaza şarj'a takın 2,3 saat takılı kalsın inş açılır açılmasa yazarsınız yarın pcye bağlanıp yapmaya çalışırız
Allah razı olsun , tamam o zaman 2 - 3 saat şarj da beklettireyim olmadı yarın size TeamWiever atarım yardımcı olursunz. Tekrar çok sağ olun

Geri
Üst Alt