Reeder M10S FRP Reset İşlemi Resimli Anlatım

becas_1905

Üye
Merhaba arkadaşlar bu konumuzda Redeer marka M10S tabletimize nasıl frp kilidi açacağımızı anlatacağım.
aşağıda vereceğim linkleri sırasıyla indirin
1. driver
2. yazılım yükleme programı
3. rom (yazılım)
Alternatif Link

ilk baş driverlerimizi kuruyoruz indirdiğimiz (SPRD_NPI_USBDriver_1.4 ) klasörünü açıp bilgisayarınıza uygun olan driveri kuruyoruz x32 yada x64
dAdsız.jpg

ikinci adımda yükleme adımına geçicez indirdiğimiz RESEARCHDOWNLOAD_R21.0.0001 klasörünü acıyoruz
işaretli olan Bin klasörüne giriş yapıyoruz
Adsaaaaız.jpg

karşımıza çıkan dosyalardan işaretli olani yönetici olarak çalıştıralım bekleyin program açılacaktır
Adxxxxsız.jpg

program açıldıktan sonra işaretli yere basarak indirdiğimiz MDF_reeder_reeder_M10s_20190920_USER rom dosyasını bulup aç diyoruz
Assdsız.jpg

program dosyayı yükleyecek ve işaretli yerde görünecektir
Addddddddsız.jpg

daha sonra işaretli yere basarak tablet kapalı olacak şekilde ses kısma tuşuna basılı tutarak usb kablosunu takıyoruz
Assssdsız.jpg

driver yüklemesi tamamlandıktan sonra yükleme işlemi başlayacaktır
Adasasız.jpg

passed ve finish yazılarını gördüysek işlem tamamdır usb kablosunu çıkartıp tabletimizi açabiliriz frp kalkmış olacaktır
Adsız.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
bizzat kendim tarafından denenmiş olup sonuç başarılı olunmuştur herhangi bir sorunda (yazılım esnasında kablo çıkması elektrik kesintisi vs..) sorumlu değilim dosyalar reeder sitesinden alınıp kendim edetledim

Merhaba ustam, m10 plus için geçerlimi bu yöntem?

Son düzenleme:
s.a ustam tabletin arkasında model olarak m10 go yazıyor recover moduna aldığımda içinde m10s yazıyor verdiğiniz yazılım bendeki tablete uygunmu ?

Merhaba ustam, m10 plus için geçerlimi bu yöntem?
Ben sadece m10s için denedim
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

s.a ustam tabletin arkasında model olarak m10 go yazıyor recover moduna aldığımda içinde m10s yazıyor verdiğiniz yazılım bendeki tablete uygunmu ?
Anakart modeli verdiğim yazılım ile uyumlu görünüyor sonradan kapak değişimi olmuş olabilir deneyin fakat sorumluluk kabul etmem kolay gelsin

Denenedi sorunsuz bir şekilde hem gmail hem de yazılımsal sorun ortadan kalktı

Geri
Üst Alt