Stock Rom Reeder M7 Go 2019 7731E Servis Yazılımı

burdakı yazılım uygun degıl sanırım yuklenmıyor bu dosyayı denemenızi

tavsıye etmem ancak şu lınktekı yazılım sorunsuz Stock Rom - Reeder M7 Go 2019 - Spreadtrum İşlemci Stock Rom
arkadaşım senin verdiğin yazılımı denedim ve tablet sustu. servislen iletişime geçince benim verdiğim link i gönderdiler kurdum ve sorunsuz bi şekilde çalıştı. insanları kesin bi dille neden yanlış yönlendiriyorsun. ha bu dosyada şüphesi olan varsa reeder whatsapp destek hattından istediğiniz rom u talep edin hemen cevap verip gönderiyorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşım senin verdiğin yazılımı denedim ve tablet sustu. servislen iletişime geçince benim verdiğim link i gönderdiler kurdum ve sorunsuz bi şekilde çalıştı. insanları kesin bi dille neden yanlış yönlendiriyorsun. ha bu dosyada şüphesi olan varsa reeder whatsapp destek hattından istediğiniz rom u talep edin hemen cevap verip gönderiyorlar.
Beyler yanlış anlamayın ama bilinçsiz bir şekilde yazılım atarsanız elbet cihaz susar. Sebebi : Reeder M7 Go 2019'un birden fazla spd veya mtk sürümü bulunmaktadır. Yazılım atmadan önce tabletin arka kapağını söküp işlemci numarasına bakmanız gerekmektedir. Lütfen yanlış yapmayın sustu diye de servise göndermenize gerek yok. Forumdaki arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Selamun Aleyküm Bu M7 Go Serisinin 2 Yazılımı Ve Çeşiti Var Ustam 7731e Ve 7731c Diye Ondan Her Cihaza Uymaz Arkdaşın Yazılımı Çalışıyo Teşekkür Ediyorum Arkaddaşa Bu 7731 E Sürümü Belirtmek İstedim Arkdaşı Suçlamayın Lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
uart send error hatası alıyorm abim cihaz sustu sebebi nediir

cihazın kapağını söküp işlemci üzerindeki yazıyı okuyun ona göre deneyin
7731E
için uygundur yazılım denedim ben çalışıyor 7731c gibi sonundaki harfler değişikse cihaz yazılım almıyor sadece bekliyor saniye sayıyor.Sonra hata veriyor

Benim karşılaştığım problem SPD_Upgrade_Tool_R25.20.3901sürüm ile hata aldım sonrasında SPD_Research_Tool_R24.0.0003 sürüm ile yükledim sonuç başarılı.

Geri
Üst Alt