Yardım Reeder M7 GO 2019 Yazılımdan Sonra Açılmıyor

demir5434

Üye
SELAMUN ALEYKUM USTALARIM HAYIRLI GÜNLERİNİZ OLSUN :) FRP İÇİN GELEN REEDER M7 GO 2019 CİHAZA FORUMDA BULUNAN YAZILIMI ATAYIM DERKEN ELEKTİRİK GİTMESİYLE YARIDA KALDI YAZILIM MODUNA GİREBİLİYORUM AMA SPD UPGRADE TOOL İLE TEKRARDAN YAZILIM ATMAYA KALKIŞINCA YAZILIM BAŞLAMADAN 15 SANİYE SONRA BÖYLE BİR HATA VERİYOR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER USTALARIM :) 1592320009678.png
1592320009678.png

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Ustam öncelikle dikkat etmen gereken birinci husus tabletinin modelinin ne olduğundan emin olman bir diğer husus ise indirdiğin yazılımın doğru olduğundan emin olman şimdi gördüğüm kadarıyla piyasada şöyle bir bilgi kirliliği var Reeder M7S yazılımını Reeder M7 GO 2019 yazılımı diye paylaşmışlar ve bir çok yerde öyle başlık atılmış.

Eğer Tabletiniz Reeder M7 GO 2019 ise yazılım bu konuda. Tabletiniz Reeder M7S ise yazılımı bu konuda.

Resimde gördüğüm kadarı ile yanlış yazılım yüklemeye çalışıyorsun.

Bir diğer husus ise Gsmturkey.net'in forum kurallarına göre büyük harf ile yazmak yasak ve banlanma sebebidir.

Ustam öncelikle dikkat etmen gereken birinci husus tabletinin modelinin ne olduğundan emin olman bir diğer husus ise indirdiğin yazılımın doğru olduğundan emin olman şimdi gördüğüm kadarıyla piyasada şöyle bir bilgi kirliliği var Reeder M7S yazılımını Reeder M7 GO 2019 yazılımı diye paylaşmışlar ve bir çok yerde öyle başlık atılmış.

Eğer Tabletiniz Reeder M7 GO 2019 ise yazılım bu konuda. Tabletiniz Reeder M7S ise yazılımı bu konuda.

Resimde gördüğüm kadarı ile yanlış yazılım yüklemeye çalışıyorsun.

Bir diğer husus ise Gsmturkey.net'in forum kurallarına göre büyük harf ile yazmak yasak ve banlanma sebebidir.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

öncelikle uyardıgınız için teşekkürler ustam ama tablet arka kapagında m7 go 2019 yazıyor benmi yanlış yapıyorum acaba :(

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

öncelikle uyardıgınız için teşekkürler ustam ama tablet arka kapagında m7 go 2019 yazıyor benmi yanlış yapıyorum acaba :(

Bu yazılımı indirip yükleyin. Hata alırsanız Spdflashtool un farklı sürümlerinide deneyebilirsiniz.

olmadı abi taktım bataryasız denedim bekledim yine yok abi :(

Yükleme esnasındaki elektrik kesintisinden yazılımın yarıda kalmasından dolayı tablet bozulmuş olabilir bu durumda servise göndermek daha doğru olur.

yazılımda hata yapıyor yada yuklenme yapmıyorsa arka kapagı ac batarya kablolarını sase yaptır duzelir

ustam aynı sorun bizde var arkadaş yanlış rom yüklemeye çalışmış cihaz şimdi açılmıyor batarya söküldü reset tuşuna basıldı ama yazılım yüklemeye başlıyor sonra hata veriyor

ustam aynı sorun bizde var arkadaş yanlış rom yüklemeye çalışmış cihaz şimdi açılmıyor batarya söküldü reset tuşuna basıldı ama yazılım yüklemeye başlıyor sonra hata veriyor
malesef iade anakart yapılamadı emmc sökülüp easy jtag plus ile yapıldı servis bile yapamdı siz düşünün:)

Geri
Üst Alt