Reeder M7S 7731E Yazılım Almıyor

Muhacir

Üye
Merhaba ustalar kolay gelsin. Reeder m7s 7731e cihaz var cihaz yazılım almıyor. SPD den yüklüyoruım dowlandig yazıyor 200 saniyelere kadar geliyor ve time out hatası veriyor. Sürekli yazılım çizgisi dolu kalıyor yükleme yapmıyor gibi neden olabilir ?

Merhaba ustalar kolay gelsin. Reeder m7s 7731e cihaz var cihaz yazılım almıyor. SPD den yüklüyoruım dowlandig yazıyor 200 saniyelere kadar geliyor ve time out hatası veriyor. Sürekli yazılım çizgisi dolu kalıyor yükleme yapmıyor gibi neden olabilir ?
Merhaba ustam aşağıdaki linkden stock rom dosyasını ve yükleme aracını indirip tekrar dener misiniz. İşlemci 7731E ise sorunsuz yüklemesi lazım.
Dosya

Merhaba ustam aşağıdaki linkden stock rom dosyasını ve yükleme aracını indirip tekrar dener misiniz. İşlemci 7731E ise sorunsuz yüklemesi lazım.
Dosya
İkisinide denedim 205. saniyede eror hatası veriyor ve dowlandig yazzıyor bir kere o flash yeri doluyor birdaha dolmuyor
Screenshot_1.png
Screenshot_1.png

Böyle dolup kalıyor birdahada yükleme yapmıyor öyle duruyor 205. saniyeye kadar
Screenshot_2.png

hocam tableti biraz şarja takın en az 2 saat şarj da kalsın ondan sonra işlemleri tekrar deneyin
aynı tabletler bende çok uğraştım bir şekilde çözmüştüm ama hatırlayamadım
usb portunu değşitirip deneyin
usb kablosunu değiştirip deneyin
usb driver larınız tekrar yükleyin
Cihaz normalde yazıda kalıyordu bu hatadan sonra şuan yazıda gelmiyor :) 2 saat deneyeyim bakalım inş düzelir. USB portunu nasıl değişeceğim usta onu bir türlü çözemedim gitti :) Driveleri yükledim.

Cihaz normalde yazıda kalıyordu bu hatadan sonra şuan yazıda gelmiyor :) 2 saat deneyeyim bakalım inş düzelir. USB portunu nasıl değişeceğim usta onu bir türlü çözemedim gitti :) Driveleri yükledim.
usb portu değiş dedigim
başka usb portuna takın anlamında söyledim :)
2 saat bi şarj olsun bakalım
gelişmelerden haberdar edin :)
ayrıca cihaz aygıt yöneticisinde nasıl görünüyor resim atarmısınız.

usb portu değiş dedigim
başka usb portuna takın anlamında söyledim :)
2 saat bi şarj olsun bakalım
gelişmelerden haberdar edin :)
ayrıca cihaz aygıt yöneticisinde nasıl görünüyor resim atarmısınız.
Sıkıntısız görüyor spdrum com 11 olarak

Durum aynı usta. O yer bir kere doluyor artık birdaha tekrarlamıyor dolmayı 205. saniyede eror veriyor kalıyor.

ustam bir de şu linkteki romu denermisiniz.

Linkteki versiyonuda denermisiniz.

Geri
Üst Alt