Reeder M7S Spreadtrum Format + FRP Reset İşlemi

Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Reeder M7S Spreadtrum işlemcili tablete Format + FRP Reset işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Hydra Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Format + FRP Reset
Gizli İçerik
WhatsApp Image 2019-11-17 at 10.53.14.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
teshekkur ederim ama bu mtk olan bendeki 2019 model spreadtrum ishlemcili m7s in yazilimini yukledim bashka turlu recovere girmedi yazilim oldu ve frp yoktu

Ustam işlem nasıl yapılıyor elimde hydra toll var .
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Reeder M7S Spreadtrum işlemcili tablete Format + FRP Reset işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Hydra Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır

Format + FRP Reset
[Gizli içerik]

Ustam işlem nasıl yapılıyor elimde hydra toll var .
Ultra Option [FRP+Factory Reset]'yi seçin Execute^ye basın cihazı kapalı halde baglayın olmasa Ses tuşlarına basarak baglayın işlem kısa sürede biter

Ustam yardımcı olur musunuz . İşlemi söylediğiniz gibi yaptım tablet kapandı şuan görüntü yok yazılım mı yüklemem gerekiyor .
Ultra Option [FRP+Factory Reset]'yi seçin Execute^ye basın cihazı kapalı halde baglayın olmasa Ses tuşlarına basarak baglayın işlem kısa sürede biter

mrb arkadaşlar m7s desen şifresi unutulmuş bu konuda yardımcı olacak varmı sitedeki programları yükleyemedim bu program deseni kırarmı bilgi verecek varmı tşkler.

mrb arkadaşlar m7s desen şifresi unutulmuş bu konuda yardımcı olacak varmı sitedeki programları yükleyemedim bu program deseni kırarmı bilgi verecek varmı tşkler.
Elinizde profesyonel araç yoksa yazılım yükleyip deneyin.

Geri
Üst Alt