Ekli dosyalar

• speed.jpg
    speed.jpg
    39.7 KB · Görüntüleme: 225
Arkadaşın verdiği yazılımı yüklemeyi deneyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

içeriğine bakarsanız aynı yazılım hocam v2 değil o başka bi sürüm flasherla deniyorum bakalım ne olacak

dosyayı ındıremıyorum yardımcı olabilecek varmı kaydet ve indir diyor hesap istiyor giriyorum yuklemiyor arkadaşlar ..??

dosyayı ındıremıyorum yardımcı olabilecek varmı kaydet ve indir diyor hesap istiyor giriyorum yuklemiyor arkadaşlar ..??
Yandex disk hesabınıza kaydetmenizi istiyor. Varsa yandex mail hesabınız onunla giriş yaptıktan sonra indirebilirsiniz. Yoksa şayet bir tane mail adresi açın sonra indirebilirsiniz

arkadaşlar ben bu verdiğiniz romları yükleyemedim hata alıyorum. benim tablet v2 versiyonu farklı. anakartında s706-7731c-v2.1 kod numarsı yazıyor. uygun romu bulamadım

yazılımı yükledikten sonra cihaz hiç tepki vermiiyor elektrik gelmiyor bilgisayar görmüyor ne yapabilirim

Merhaba arkadaşlar;
İki gündür aradığım tablet yazılımın sonunda buldum. Konuyu burada paylaşarak lazım olur diye düşündüm.

BURDAN .pac uzantılı yazılım dosyasını.
BURDAN da Driver ve yükleme aracını indirip. bilgisayarınıza uygun olanı (32 bit /64 bit) driverları kurun.

Daha sonra yine driver&tools klasöründe yer alan UPGRADEDOWNLOAD_R4.0.0001 isimli klasörün içerisindeki Bin isimli klasörün içersindeki UpgradeDownload.exe uygulamasına sağ tıklayıp açılan menüden yönetici olarak çalıştırı tıklıyoruz.

Yazılım atacağımız program açılmış olaraktır.
Program üzerinden sol üst köşede çark simgesine tıklıyoruz.

Açılan pencereden indirdiğimiz M7S - S706-7731C-V1.0-NO-reeder 3G Tablet-20181212.zip dosyasını arşivden çıkardıktan sonra içersindekiS706-7731C-V1.0-NO-reeder 3G Tablet-20181212.pac dosyasını seçip aç diyoruz.

Program dosyası işledikten sonra;
Sol üst köşedeki startdownload simgesine tıklıyoruz ve ardından cihazın usb kablosunu çıkardıktan sonra kapalı bir şekilde ses kısma tuşuna basılı tutarak tekrar usb kablo ile bilgisayar bağlıyoruz.

Yazılım yükleme otomatik olarak başlayacaktık.Yazılım yüklemesi başarılı olursa cihaz otomatik açılacak ve ekranca yeşil renkte passed yazacaktır.
Hayırlı Uğurlu olsun.

Takılan arkadaşlar olması durumunda konu altına yazarlarsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım...
Merhaba arkadaşım link kırık görünüyor. Bakabilir misin ?

Ben - ses kısma tuşuna basarak programı başlatıyorum port 4 yazıyor ve ilerleme çubuğu gitmiyor. en son time out hatası alıyorum. yardımcı olabilir misiniz ?

Ben - ses kısma tuşuna basarak programı başlatıyorum port 4 yazıyor ve ilerleme çubuğu gitmiyor. en son time out hatası alıyorum. yardımcı olabilir misiniz ?
Windows 10 ise Digital imzayı devre dışı bırakın öyle deneyin. Spreadtrum sürücülerini de kurun.​

Link yenilendi.

Geri
Üst Alt