Arkadaşlar tablete yükleme yaparken işlem yarıda kesildi gitti. Usb kablosu yerinden oynadı yani. Şimdi ne yaptıysam yükleme olmuyor. Cihaz hiç bir şekilde tepki vermiyor. Güç ve ses kısmına bastığımda SPD RearchDownload a bağlanıyor yükleme devam ederken bir süre sonra tıkanıyor. Step yazan yer her seferinde farklı yerde takılıyor en son bu ekran kaldı bekletmeye devam ediyorum ama bar ilerlemiyor bu durumda ne yapabilirim? Ekran Alıntısı.PNG
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Düzenleme: Çıkarıp tekrar başlattım bu sefer de Modem_W ekranında takılı kaldı devam ettirdim hata verdi en sonunda. Sanırım cihaz brick oldu.Ekran Alıntısı 2.PNG

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar;
İki gündür aradığım tablet yazılımın sonunda buldum. Konuyu burada paylaşarak lazım olur diye düşündüm.

BURDAN .pac uzantılı yazılım dosyasını.
BURDAN da Driver ve yükleme aracını indirip. bilgisayarınıza uygun olanı (32 bit /64 bit) driverları kurun.

Daha sonra yine driver&tools klasöründe yer alan UPGRADEDOWNLOAD_R4.0.0001 isimli klasörün içerisindeki Bin isimli klasörün içersindeki UpgradeDownload.exe uygulamasına sağ tıklayıp açılan menüden yönetici olarak çalıştırı tıklıyoruz.

Yazılım atacağımız program açılmış olaraktır.
Program üzerinden sol üst köşede çark simgesine tıklıyoruz.

Açılan pencereden indirdiğimiz M7S - S706-7731C-V1.0-NO-reeder 3G Tablet-20181212.zip dosyasını arşivden çıkardıktan sonra içersindekiS706-7731C-V1.0-NO-reeder 3G Tablet-20181212.pac dosyasını seçip aç diyoruz.

Program dosyası işledikten sonra;
Sol üst köşedeki startdownload simgesine tıklıyoruz ve ardından cihazın usb kablosunu çıkardıktan sonra kapalı bir şekilde ses kısma tuşuna basılı tutarak tekrar usb kablo ile bilgisayar bağlıyoruz.

Yazılım yükleme otomatik olarak başlayacaktık.Yazılım yüklemesi başarılı olursa cihaz otomatik açılacak ve ekranca yeşil renkte passed yazacaktır.
Hayırlı Uğurlu olsun.

Takılan arkadaşlar olması durumunda konu altına yazarlarsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım...
mümkünse program yükleme linkini yenilermisin emeğinize sağlık tşk ederim.

driver klasörünün içinde pac dosyasını yükleme programı eksik:s

romu yüklerken tablet kapandı daha açılmıyor.

ustam linki yenilermisin bendede aynı hatayı veriyor sana zahmet?

hayırlısı ustam
BENİM anakartta aynısı sen hangi romu attın ve acıldımı usta ?

Son düzenleme:
ustam linki yenilermisin bendede aynı hatayı veriyor sana zahmet?

BENİM anakartta aynısı sen hangi romu attın ve acıldımı usta ?
Valla rom atmadı diğer konuda yazdım UMT ile sıfırladım.
Hiç bir yazılım çözmedi bi arkadaş nck donlge almış yeni ordan nck spd tool ile format + fpr yaptım düzeldi. İlgilenen arkadaşlara teşekkürler. Cihazın orj yazılım bilgisi bu şekildeymiş.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-08-03 at 20.30.17.jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-03 at 20.30.17.jpeg
    114.5 KB · Görüntüleme: 71
cihaza atmaya çalıstım artık usb tanımlanamadı olarak görüyor galiba soketi iyi degildi atarken kesti sokette artık sorun yok ama yinede tanımlanamadı diyor

Geri
Üst Alt