Reeder P10S Şebeke Üzerinden Görüntülü Görüşme Sorunu

cengotek

Üye
Selam Arkadaşlar.
Reeder p10s model telefonumda şebeke üzerinden görüntülü görüşmek istiyorum.
Fakat Telefonun böyle bir özelliği yok. Çoğu telefonda olan.Şebeke ile normal ararken video simgesine tıkladıgınız zaman örüntülü görüşebilirken;
Reeder p10s de bu durum olmuyor.Araştırdım ki, telefonun bu özelliği yok. ((Yazılımı p10s_6.0_03-03-2017 ))
Peki , Bu özelliği telefona yüklemek için ne tür bir yazılım room gerekli ?
Ekstra bir eklenti ile bu çözülebilir mi ?
Ya da başka bir Reeder p10 sersinin roomlarını yüklemek istersem başarılı olurmuyum. ama içinde mutlaka şebeke üzerinden görüşme saglamalı..
Şebeke samsung ta rahaatlıkla kullanılıyor. yani görüşme saglayabiliyorum. Tamamen reeder ile ilgili oldugunu biliyorum. Şebekede sorun yok.
bu konuda bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Çözüm ? Tşk.

1551169671526.png

Selam Arkadaşlar.
Reeder p10s model telefonumda şebeke üzerinden görüntülü görüşmek istiyorum.
Fakat Telefonun böyle bir özelliği yok. Çoğu telefonda olan.Şebeke ile normal ararken video simgesine tıkladıgınız zaman örüntülü görüşebilirken;
Reeder p10s de bu durum olmuyor.Araştırdım ki, telefonun bu özelliği yok. ((Yazılımı p10s_6.0_03-03-2017 ))
Peki , Bu özelliği telefona yüklemek için ne tür bir yazılım room gerekli ?
Ekstra bir eklenti ile bu çözülebilir mi ?
Ya da başka bir Reeder p10 sersinin roomlarını yüklemek istersem başarılı olurmuyum. ama içinde mutlaka şebeke üzerinden görüşme saglamalı..
Şebeke samsung ta rahaatlıkla kullanılıyor. yani görüşme saglayabiliyorum. Tamamen reeder ile ilgili oldugunu biliyorum. Şebekede sorun yok.
bu konuda bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Çözüm ? Tşk.

Ekli dosyayı görüntüle 3041
Sorun donanımla alakalı olduğunu düşünüyorum. Samsung firması bu özelliğe destek verirken diğer markalar destek vermiyor.

Görüntülü gorusme samsungdan samsunga oluyor. Diger modellerde sadece internet uzerinden oluyor

Selam,
Bu hafta p10s aldım.
Teknoloji ile aram olmadığını aldığım modelden anlamissinizdir.
Sorunum araç içerisinde bluetooth eller serbest görüşme yapmak istiyorum. Telefon araca bağlanıyor fakat karşı tarafa bağlanırken arama sonlandı diyerek kapanıyor. Herhangi bir güncelleme yok. Bluetooth versiyonu 6 kusur. Ne yapabilirim?
Not: araç başka telefonlar ile çalışıyor hatta bunlardan biri çok eski bir telefon olmasına rağmen.
Tesekkur ederim şimdiden.

Selam,
Bu hafta p10s aldım.
Teknoloji ile aram olmadığını aldığım modelden anlamissinizdir.
Sorunum araç içerisinde bluetooth eller serbest görüşme yapmak istiyorum. Telefon araca bağlanıyor fakat karşı tarafa bağlanırken arama sonlandı diyerek kapanıyor. Herhangi bir güncelleme yok. Bluetooth versiyonu 6 kusur. Ne yapabilirim?
Not: araç başka telefonlar ile çalışıyor hatta bunlardan biri çok eski bir telefon olmasına rağmen.
Tesekkur ederim şimdiden.
Merhaba öncelikle müşteri hizmetlerini arayıp sorunu iletin. Daha sonra duruma göre yazılım yüklemesi denenebilir.

Geri
Üst Alt