Bilgi Reeder P13 Blue FRP Reset

silivriserdar

Genel Moderator

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Reeder P13 Blue cihazına nasıl FRP reset yapılır onu anlatacağım.

Bu işlemi yapabilmek için elinizde EFT Dongle olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

9dd3ec9271de2b0b7f27fb3ee61ba229.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alternatif yöntem olarak EFT PRO bende yok ,ama özeniyorum :) Octo bu durumlarda baya iyi gidiyor , elimizde iken değerlendirdik :)
Reset FRP
Cihaz kapalı bağlayın.
Cihazı Aç, okey.
3.jpg

EFT MRT DFT Chimera UFi Box z3x octoplus Hydra vb. bir çoğu elişmde mevcut ama onlarda yapamadı
marka model seçmeden denedin mi.brom mode da ses tuşlarının 2sine de basark bağla yapması lazım mtk toollar

Son düzenleme:
marka model seçmeden denedin mi.brom mode da ses tuşlarının 2sine de basark bağla yapması lazım mtk toollar
yanlız bu model SPD işlemci olmuyor denedim. hatta ve hatta hydra ile yaptım susturdu cihazı :) uyandrmaya çalışıom :=)

yanlız bu model SPD işlemci olmuyor denedim. hatta ve hatta hydra ile yaptım susturdu cihazı :) uyandrmaya çalışıom :=)
yanlışın var blue max MT6757cd işlemcili yani mtk.mtk işlemciye spd tool la işlem yaparsan çöker tabi

Son düzenleme:
Cihazın işlemcisi Mtk Mt6757cd , SPD işlemci değil bataryayı söküp tekrar takın. Tekrar cihazı çalıştırmayı deneyin.

Dft Pro ile başarılı.

p13Blue.png

spd işlemcili cihazlarda dft spd yi seç işlemcisini seç ses yükseltme ile kır

P13 Blue Max DFT pro başarılı.

Adsız.png

Geri
Üst Alt