Çözüldü Reeder P13 Blue Stock Romları

Kurulumu Hakkında Bilgi verilse güzel olur Multiport Flash hiç kullanmadım :rolleyes:

reeder P13 blue cihazı da failed hataso veriyor içindeki da dosyası hatalı sanırım bu multiport flasher ile atan ustamız varmıdır

Arkadaşlar Normal SP Flash tool ilede kurulum yapabilirsiniz. SP Flash Tool ile nasıl kurulum yapacağınızı yotube dan bakarak öğrenebilirsiniz. Android 10 konusunda bilgim yok. Bu cihaz MTK olduğundan testpoint noktası bulunmamaktadır. testpoint noktası genelde Qualcomm cihazlarda bulunur. cihazı bilgisayara bağladığınızda hiçbir tepki vermiyorsa şarj soketi veya kablodan veya ara filmden olabilir. Plus modeli için Reeder internetsitesinden destek alabilirsiniz. iyi çalışmalar.

MT6765 Chipsetli Reeder p13 blue max 2020 (lite) arkada 3 kameralı yuvarlak model. Buna uygun yazılım mevcut mudur? 4gb ram 64 gb rom.

MT6765 Chipsetli Reeder p13 blue max 2020 (lite) arkada 3 kameralı yuvarlak model. Buna uygun yazılım mevcut mudur? 4gb ram 64 gb rom.
müşteriye sor kutusu varsa müşteri hizmetleri veriyor romu. kutunun arka kısmının fotosunu istiyor

müşteriye sor kutusu varsa müşteri hizmetleri veriyor romu. kutunun arka kısmının fotosunu istiyor
Yazılımı istedim sağolsunlar gönderdiler yükledim. Cihaz açıldı, lakin ekranın sağ üstünde kırmızı yazıyla "Not Verify" yazıyor bunun sebebi nedir ?

Ekli dosyalar

• IMG_20220407_181025.jpg
    IMG_20220407_181025.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 168
Geri
Üst Alt