Tavsiye Reklam Engelleme Blokada Root İstemez.

ysfakc

Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bu apk cihazınızda yüklü olan ve reklam içeren uygulamalardaki reklamları engeller. Mesala maçkolik full reklam dolu ve tam sayfa reklamları ile insanı çileden çıkarabiliyor işte burda Blokada devreye giriyor. Uygulama çok sade ve anlaşılır bir arayüze sahip. Ayrıca uygulama içinden DNS de değiştirebilirsiniz. Genelde işe yarayan çoğu reklam engelleme programı root ister ama bu root ihtiyacı duymaz.

Not: Eğer uygulama diğer uygulamaları sonlandırdığınızda kapanıyor ise resimde benim yaptığım gibi uygulamayı kilitleyebilirsiniz.

Burada

1.jpeg
2.jpeg
active.png

Rootsuz reklam engelleme. Daha önce çok aramıştım doğru düzgün bişey bulamamıştım.
Teşekkürler
Bende cok aradim en ise yararı bu bir de Adguard var fakat o reklamları engeller iken uygulamalar gec açılıyor. Sanirim en iyisi bu.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar,
Bu apk cihazınızda yüklü olan ve reklam içeren uygulamalardaki reklamları engeller. Mesala maçkolik full reklam dolu ve tam sayfa reklamları ile insanı çileden çıkarabiliyor işte burda Blokada devreye giriyor. Uygulama çok sade ve anlaşılır bir arayüze sahip. Ayrıca uygulama içinden DNS de değiştirebilirsiniz. Genelde işe yarayan çoğu reklam engelleme programı root ister ama bu root ihtiyacı duymaz.

Not: Eğer uygulama diğer uygulamaları sonlandırdığınızda kapanıyor ise resimde benim yaptığım gibi uygulamayı kilitleyebilirsiniz.

Burada

Ekli dosyayı görüntüle 600Ekli dosyayı görüntüle 601Ekli dosyayı görüntüle 602
Teşekkürler

Geri
Üst Alt