Yardım s7 edge g935f power pin sorunu

yusufgdc

Üye
herkese hayirli gunler,s7 edge g935f modeli telefonumun power flexin(power tus) baglandigi anakart uzerindeki pin bolumunden biri kirildi,telefonu hic bir sekilde acamadim,kombinasyonlar,usb kablo baglantilari,cesitli programlarla reboot yapmayi denedim olmadi.telefonun hata ayiklama modu kapali,minimal adb de ise yaramadi,telefon her sekilde sarj moduna giriyor pil simgesi cikip sarj oluyor,bana baska yontemler onerecek arkadaslar lutfen yazsin.

herkese hayirli gunler,s7 edge g935f modeli telefonumun power flexin(power tus) baglandigi anakart uzerindeki pin bolumunden biri kirildi,telefonu hic bir sekilde acamadim,kombinasyonlar,usb kablo baglantilari,cesitli programlarla reboot yapmayi denedim olmadi.telefonun hata ayiklama modu kapali,minimal adb de ise yaramadi,telefon her sekilde sarj moduna giriyor pil simgesi cikip sarj oluyor,bana baska yontemler onerecek arkadaslar lutfen yazsin.
Samsung Galaxy S7 Edge G935F Power Button Ways Solution bu yooları konrtrol et bi bide açmak için cımbız ile bu yollardan dene

ilk once cevap icin tesekkur ederim,bu tur baska grafiklerde buldum,denedim,iki igneye kablo sarip pin kismindan birlestirdim fakat yine acamadim,burada hangi pinleri birlestirmek lazim biliyormusunuz ? ben grafigi tam anlayamadim cunku.
bir ucu turuncu çizgi yerine diğerini şaseye değdir

bir ucu turuncu çizgi yerine diğerini şaseye değdir
ustad telefon acildi,cok tesekkur ederim,ayni sorunu yasayan olursa bu konu ise yarar,ignenin 1 ucu turuncu isaretli pine,diger ucu sol carprazdaki ilk kucuk parcanin ust kismina degdirdigimizde aciliyor,cok tesekkurler.

Geri
Üst Alt