Tavsiye SamFirm - Hızlı Yazılım İndirme

odunbey

sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Genel Moderator
Bilmeyen arkadaşlar için SamFirm programını nasıl kullanacaklarını anlamaları için ufak bir anlatım videosu hazırladım.
Herhangi bir problemle karşılaşırsanız, konuya hitaben yorumlarınızı paylaşın yardımıcı olurum.
Gizli İçerik

Moderatör tarafında düzenlendi:
SamFirm hakkında önemli bir hatırlatmada da ben bulunmak istiyorum izninle
İndirdiğiniz Dosyayın ayrıntılarına mutlaka bakın. Aksi takdirde siz binari 3 indirmek isterken Binari 4 veya 5 inebiliyor. Geçenlerde başıma geldi. farkettiğimde de iş işten geçmişti

Öncelikle herkese kolay gelsin. Bilmeyen arkadaşlar için SamFirm programını nasıl kullanacaklarını anlamaları için ufak bir anlatım videosu hazırladım.
Herhangi bir problemle karşılaşırsanız, konuya hitaben yorumlarınızı paylaşın yardımıcı olurum.

İNDİR: SamFirm.rar

İYİ FORUMLAR..
Teşekkürler paylaşım için. Emeğinize sağlık.

İndirdiğiniz Dosyayın ayrıntılarına mutlaka bakın. Aksi takdirde siz binari 3 indirmek isterken Binari 4 veya 5 inebiliyor. Geçenlerde başıma geldi. farkettiğimde de iş işten geçmişti
Benim başımada geldi bir sefer.
Halletttim çok şükür

manuel mod var inceliik gerektiren cihazlarda o modu kullanın otomatik modda örnek veriyorum misal türkiye romu indirdiğinizde türkiye için yayınlanan son sürümü indiriyor manuel modda istediğiniz sürümü indirebiliyorsunuz

paylaşım için tşk ler usta bir kaç defa kullanmaya çalıştım belli bir süreden sonra 0kb düşüyordu vazgeçtim birde arka fon müziği yıllar önce metin 2 diye bir oyun oynuyordum ona çok benziyor onu hatırladım :)

paylaşım için tşk ler usta bir kaç defa kullanmaya çalıştım belli bir süreden sonra 0kb düşüyordu vazgeçtim birde arka fon müziği yıllar önce metin 2 diye bir oyun oynuyordum ona çok benziyor onu hatırladım :)

öncelikle değerli yorumun için çok sağol kardeşim söylediğin gibi bir süre sonra 0 kb hıza düşme sorununu bende yaşadım programı tamamen silip yükle düzeliyor
bu arada 7 sene metin2 oynadım müzik 1. köy müziği :)

Bende manuel olarak indirme yaparken bile en son yazılımı indiriyor hep. Bunu deneyim birde.

Bende manuel olarak indirme yaparken bile en son yazılımı indiriyor hep. Bunu deneyim birde.

serdar usta ındırmeden once mutkala sol altta firmware versiyona bak teamwiever ile kontrol ediyim istiyorsan bu samfirm arada bir saçmalıyor farklı farlı versiyonları var portable versiyonu var misal sorun cıkarıyor

serdar usta ındırmeden once mutkala sol altta firmware versiyona bak teamwiever ile kontrol ediyim istiyorsan bu samfirm arada bir saçmalıyor farklı farlı versiyonları var portable versiyonu var misal sorun cıkarıyor
PC başına geçince bakacağım.

Manuel moddan bahsediyorum bende. Zaten hiç bir zaman otomatik modda indirmeyi tavsiye etmem. Manuel modda yanlış Firmware indirebiliyor. Dikkat edin indirilen dosyaya

Teşekkürler ustam eline sağlık video güzel olmuş.

En son versiyonu değil de alt versiyonu benzer şekilde nasıl indirebiliriz? Hızlı bir şekilde

manuel mod var inceliik gerektiren cihazlarda o modu kullanın otomatik modda örnek veriyorum misal türkiye romu indirdiğinizde türkiye için yayınlanan son sürümü indiriyor manuel modda istediğiniz sürümü indirebiliyorsunuz
Burda açıklamışsınız yeni gördüm kusuruma bakmayın

Bazen hata ben de de veriyor tamamen kaldırıp yenisini indiriyorum . RAR şeklinde duruyor yeniden çıkartıyorum gene sürekli hata veriyor bulunamadı vs . Kontrol ediyorum hatalı mı yazmamışsım diye ama doğru. bilemedim neden oluyor? Sonra netten aramak zorunda kalıyorum.

Geri
Üst Alt