Stock Rom Samsng Galaxy J7 Core SM-J701F ve Samsung Galaxy J7 Top SM-J737S Yazılım Yükleme İşlemi

yunusarpc

Üye
merhaba herkese hayırlı günler
Bende galaxy j7 sm-j701f bir telefon var malum bu telefonlar 2017 çıkışlı olduğu için android 10 alınmayacağı belirtiliyor sorum şu?
Kore malı ve kore çıkışlı sanırım yıl 2019 Galaxy j7 SM-J737S android 10 yazılımını galaxy j7 sm-j701f atsam ne olur aralarındaki tek fark
j737s : Samsung Exynos 7 Octa 7884
j701f : Samsung Exynos 7 Octa 7870
tek fark cihipset farkı aslında oda hemen hemen aynı ama model numarası farklı bu konuda bir fikriniz nedir paylaşırsanız sevinirim

J7 Core andorid 10 Yazılımı Şuan Yok . Farklı Bir Modelin Yazılımını Yükelememezsiniz Bu Cİhaza Custom Rom Bakabilirsiniz

J7 Core andorid 10 Yazılımı Şuan Yok . Farklı Bir Modelin Yazılımını Yükelememezsiniz Bu Cİhaza Custom Rom Bakabilirsiniz
daha önce galaxy j7 prime veya pro bunların yazılımını denedim yüklendi kurdum hepsi aynı donanım olduğu için korkmadan yaptım hiç bir şeyde olmadı yüklendi gayat iyide çalıştı ama j737s : Samsung Exynos 7 Octa 7884 cihipset farklı olduğu için deneyemiyorum çünkü malum bu recowery ve bootlader sürümünü bilmiyorum u 10 ise aynı ya u 11 se bunu yükledikten sonra oluşabilecek bir dırumda geri dönme gibi bir şansım olmazsa diye korkuyorum acaba yapsammı yapmasammı yaparsam kötü sonuçları ne olur geri dönme şansım olurmu

daha önce galaxy j7 prime veya pro bunların yazılımını denedim yüklendi kurdum hepsi aynı donanım olduğu için korkmadan yaptım hiç bir şeyde olmadı yüklendi gayat iyide çalıştı ama j737s : Samsung Exynos 7 Octa 7884 cihipset farklı olduğu için deneyemiyorum çünkü malum bu recowery ve bootlader sürümünü bilmiyorum u 10 ise aynı ya u 11 se bunu yükledikten sonra oluşabilecek bir dırumda geri dönme gibi bir şansım olmazsa diye korkuyorum acaba yapsammı yapmasammı yaparsam kötü sonuçları ne olur geri dönme şansım olurmu
Yükleme esnasında hata verir zaten ustam tekrar download moda alıp yazılım yükleyebilirsiniz

Geri
Üst Alt