Yardım Samsun Galaxy A10s Bölge Kilit Sorunu

uguracak

Üye
Samsun A10s bölge kilit sorunu var nasıl çözebilirim telefon Almanyadan gelmiş

Magma tool veya ücretli boxlar ile kalkar. Yazılıma aşina değilseniz kendi başınıza yapmanızı önermem. Forum girişinde bulunan WhatsApp iletişim numarasından yazarsanız yöneticiler uzaktan bağlanıp ücretli şekilde halledecektir.

z3x chimera sigma eft tool bunlar mevcut telefoncuyum yazılımla uğraşıyorum
Magma tool veya ücretli boxlar ile kalkar. Yazılıma aşina değilseniz kendi başınıza yapmanızı önermem. Forum girişinde bulunan WhatsApp iletişim numarasından yazarsanız yöneticiler uzaktan bağlanıp ücretli şekilde halledecektir.

z3x chimera sigma eft tool bunlar mevcut telefoncuyum yazılımla uğraşıyorum nilk defa geldi böyle bir sorun

WhatsApp Image 2021-03-15 at 11.46.29.jpeg

yurt dışı simkart var ise takın 5 dak operatora falan arama yapın sonra her sim kart açılır yok ise magma tool ücretsiz tooldur kredi alıp unlock yapa bilirsiniz
Magma Ağ Kilit Açma Aracı ile mi yapacağım ustam

Z3x de direk olarak unlock chimera da Read Codes Online ile oluyor ancak magma hakkında bir bilgim yok kullanmadığım için .

z3x chimera sigma eft tool bunlar mevcut telefoncuyum yazılımla uğraşıyorum

z3x chimera sigma eft tool bunlar mevcut telefoncuyum yazılımla uğraşıyorum nilk defa geldi böyle bir sorun

Z3x ile kredili şekilde yapabilirsiniz o halde. Alternatif olarak magma da düşünebilirsiniz. Kaç kredi kesiyor kontrol edin önce

Geri
Üst Alt