Yardım Samsun Galaxy A50 SM-A505F Android 10 Sonrası Yan Tuş Sorunu

sirxan

Üye
selam alekum Galaxy A50 modelerine bildiyimiz gibi andoid 10 geldi ve bazi modelere acma kapama tus ozelikleri esgisi gibi olmadi resimde belirtdim elimde 2 tane a50 var 2 sise andoid 10 acma kapama dugmesini basili tudukda direk bixby giriyor yan tus ayarlarina giriyorsun basili tut yazisi cikmiyor ama diyerinde cikiyor resimdeki gibi bunun sorunu ne ola bilir? cozum varmi? IMG_20200428_175957.jpg

Yeni surum yeni sorunlar ilgilenmek lazim usta

selam alekum Galaxy A50 modelerine bildiyimiz gibi andoid 10 geldi ve bazi modelere acma kapama tus ozelikleri esgisi gibi olmadi resimde belirtdim elimde 2 tane a50 var 2 sise andoid 10 acma kapama dugmesini basili tudukda direk bixby giriyor yan tus ayarlarina giriyorsun basili tut yazisi cikmiyor ama diyerinde cikiyor resimdeki gibi bunun sorunu ne ola bilir? cozum varmi?Ekli dosyayı görüntüle 11650
Farklı Ülke romları Deneyiniz

selam alekum Galaxy A50 modelerine bildiyimiz gibi andoid 10 geldi ve bazi modelere acma kapama tus ozelikleri esgisi gibi olmadi resimde belirtdim elimde 2 tane a50 var 2 sise andoid 10 acma kapama dugmesini basili tudukda direk bixby giriyor yan tus ayarlarina giriyorsun basili tut yazisi cikmiyor ama diyerinde cikiyor resimdeki gibi bunun sorunu ne ola bilir? cozum varmi?Ekli dosyayı görüntüle 11650
Sorun çözüldü mü?​

Geri
Üst Alt