Yardım Samsun Galaxy J7 Pro SM-J730G IMEI Repair Sorunu

Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Merhabalar arkadaslar bekirttiğim model yurtdısı telefonuma samsung tool programı ile ime atmaya çalışıyorum hata ile karşılaıyorum. acaba bu telefon için sürüm olmadığından mı kaynaklanıyor. Yükleme modunda üst satırda K2 B5 diye yazılar var acaba bu telefon için güncellememi beklemem gerekmekte ? birde imei atmaya çalışırken Tel kapnıp açıldı ve imeimi kontrol ettiğimde eski imeilerde kayboldu sadece seri no yazıyor.
Gsm Turkey Forum Kuralları Lütfen okuyun
İletişim araçlarının imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

aldıgınız hatanın resimlerini atabilirmisiniz

Merhabalar arkadaslar bekirttiğim model yurtdısı telefonuma samsung tool programı ile ime atmaya çalışıyorum hata ile karşılaıyorum. acaba bu telefon için sürüm olmadığından mı kaynaklanıyor. Yükleme modunda üst satırda K2 B5 diye yazılar var acaba bu telefon için güncellememi beklemem gerekmekte ? birde imei atmaya çalışırken Tel kapnıp açıldı ve imeimi kontrol ettiğimde eski imeilerde kayboldu sadece seri no yazıyor.
Chimera yeni aldigi guncelleme ile repair yapiyor. Z3x henuz yapmiyor
Güncelleme - Chimera Tool V20.22.0558 Çıktı 13.02.2019

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki tek seferlik ücretsiz kullanabiliyormuyum bu programı teskkur ederim

Peki tek seferlik ücretsiz kullanabiliyormuyum bu programı teskkur ederim
Chimera Ücretli Bi Aractır Genelde Cep Telefonu Tamri Yapan Yerlerde Mevcuttur Size Yakın Teknik Sevislere Götürüp Yaptırabilirisiniz Hocam

Değerli ustalarım chimera işlem yaparken modem crash diye hata veriyor cihaz kapanıp açılıyor başına gelen var mı yardımlarınızı bekliyorum.

Değerli ustalarım chimera işlem yaparken modem crash diye hata veriyor cihaz kapanıp açılıyor başına gelen var mı yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba hocam combination yükleyip tekrardan yazılım yükleme işlemi yapın chimerayla tekrardan deneyin işlemleri

Merhaba hocam combination yükleyip tekrardan yazılım yükleme işlemi yapın chimerayla tekrardan deneyin işlemleri
Hüseyin Bey merhaba Ustam dediğiniz işlemleri yaptık şimdi de 4G yi açınca şebeke tamamen gidiyor bu neden olabilir peki?

Hüseyin Bey merhaba Ustam dediğiniz işlemleri yaptık şimdi de 4G yi açınca şebeke tamamen gidiyor bu neden olabilir peki?
Sıfılama İşlmei Yapın Öyle Bi Sorunla Karşılaşmadım Daha Öne Chimereyla

Geri
Üst Alt