Yardım Samsung İnternet Browserde Gizli Sekmede Köklenme Algılandı Hatası

eray67

Üye
Merhaba
Cihaz rootluydu rootu kaldırmak için stock rom kurdum root gitti ama samsung internette gizli moda tıklayınca köklenme algılandı diyor root checker den kontrol ediyorum ama root yok.Çözümü nedir?
Cihaz:A3 2017

Ekli dosyalar

• 20190302_192627.jpg
    20190302_192627.jpg
    45.1 KB · Görüntüleme: 27
Merhaba
Cihaz rootluydu rootu kaldırmak için stock rom kurdum root gitti ama samsung internette gizli moda tıklayınca köklenme algılandı diyor root checker den kontrol ediyorum ama root yok.Çözümü nedir?
Cihaz:A3 2017
Yazılımı Yükledikten sonra cihaza format atmanız lazım.

Sorun Knox yüzündenmiş knox sıfırlama yöntemi mevcutmu hocam.S healt,güvenli klasör,samsung browser gizli modu falan kullanamıyorum.Sıfırlama yöntemi varmıdır?
Knox sayacı artmış ise geri dönüş olmuyor.

Disable KNOX / Reset KNOX Counter to 0x0

Bu sitede bişeyler anlatıyor ama anlamadım

Azərbaycandan Salamlar. Knox reset pro adlı programdan danışılır. Həmin programı yükləyirsiz, program knox-u deaktiv edir və sayğacı 0x0 edir. Root lazım ama.
1. Telefona root atırsız;
2. Knox Reset Pro progamını sistem app olaraq qeyd edirsiz sistemdə;
Busybox da quraşdırılmalıdır.
Tool-a bir dəfə klik etməklə, knoxu deaktiv edə və sıfırlaya bilərsiniz. Əgər "knox not found (knox təyin edilmədi)" xətası alırsızsa, sizin cihaz dəstəklənmir. Uğurlar.

Azərbaycandan Salamlar. Knox reset pro adlı programdan danışılır. Həmin programı yükləyirsiz, program knox-u deaktiv edir və sayğacı 0x0 edir. Root lazım ama.
Tool-a bir dəfə klik etməklə, knoxu deaktiv edə və sıfırlaya bilərsiniz. Əgər "knox not found (knox təyin edilmədi)" xətası alırsızsa, sizin cihaz dəstəklənmir. Uğurlar.
Knox reset pro link varmı?

knox reset pro indirme linki atarmısın a3 2017 için.
Bide bu knoxu 0 yapınca yazılım atsak rootun gitmesi için knox 0 olarakmı kalıyor?

Link varsa deneyeyim ben

Hocam iyi geceler bu eft dongle bi uygulama var ne işe yarıyor biliyormusun

Kesin çalışıyormu benim knox 0x1
Root atıp bunu kurduktan sonra ne yapmam lazım?
Knox sıfırlanırsa stock rom kursam rootun gitmesi için knox hala 0 olarak kalıcakmı?

İstifadə etməmişəm amma yoxlayın yenə də.

aynı sorundan mustaribim gizli modu geçtim samsung cloud a dahi giremiyorum..

Yeni nesil cihazlarda knox sıfırlanmıyor ama Custom ROM'larda fake knox ile dediğiniz uygulamaları kullanabilirsiniz...

Geri
Üst Alt