Yardım Samsung Galaxy A20 SM-A205F U8 EFTSU Root Olmuyor

RianKillah

Üye
Gerekli dosyayı indirdim finished diyor reboot a tıkladıgımda gelen uyarı geliştiriciyi acın 7 8 kere tıklayın diyor ki geliştirici zaten acık oem kapalı ama görüntüde acık downloading kısmında kendim manuel kapatıp acıkken yapıyorum rebooting yaptıgımda root atılmamıs oluyor factory reset mi demem lazım root un aktif olması için yaklasık 10 saatir odin dahil cogu programla denedim bukadar zor olmuyordu eskiden root atmak yardımcı olursanız çok sevinirim

Gerekli dosyayı indirdim finished diyor reboot a tıkladıgımda gelen uyarı geliştiriciyi acın 7 8 kere tıklayın diyor ki geliştirici zaten acık oem kapalı ama görüntüde acık downloading kısmında kendim manuel kapatıp acıkken yapıyorum rebooting yaptıgımda root atılmamıs oluyor factory reset mi demem lazım root un aktif olması için yaklasık 10 saatir odin dahil cogu programla denedim bukadar zor olmuyordu eskiden root atmak yardımcı olursanız çok sevinirim
bootloader kilidini açman lazım

Deniyorum kurup tekrar flash ile root atıcam inş olur buraya yazarım teşekkürler 10 saattir ömrümden boşa zaman bitane bile video cıkmadı böle nette ben downloading modunda bastım üst tusa demekki farklı yerde basmak gerekiyormuş bootloaderi kaldırmak için
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

hocam kaldırdım bu seferde cihaz acılmıyor ünlem işaretli üçgen sarı tabela cıktı bootloaderi kaldırdıgım için uyarı veriyor sanırım

Son düzenleme:
cihazı actım da root olmamıs nası yapacagız bilen varmı

halletim arkadaşlar cihazı acıp reboot ettm sorun cozuldu tel kapanınca uyarı verıyor gene o sarı unlem daha test edemedım nası acıcaz ses acma kısma tusna basarak sanırm

Son düzenleme:

halletim arkadaşlar cihazı acıp reboot ettm sorun cozuldu tel kapanınca uyarı verıyor gene o sarı unlem daha test edemedım nası acıcaz ses acma kısma tusna basarak sanırm
bu dosyayı ap den flaşla sorun kalkar

tekrar yeniden başlatınca aktifleşmez .
Minimali açip
sırasıyla
adb shell
Reboot Recovery
Yazip Enterlayın Cihaziniz Rootlanacaktır.

merhaba
hangi dosyalarla nasıl root yaptın i anlatırsan çok iyi olur

ya şimdi bende a20 u8 var bu dedigin yöntemlemi yapmam lazım bunu magisk hangi sürümü kullanmalıyım
eft sudan root dosyası indirip yükleyin eftsu flash tool ile ardından bu tool ile verdigim komutları girin adb sini acin cihazin.

Geri
Üst Alt