Yardım Samsung Android 8.0 Cihazlarda Rmm Penormal Sorunu

• Konbuyu başlatan Mehmet4701
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet4701

samsung j4 a8 j6 a6 cihazlarım var bunlarda bu rmm state penormal yüzünden twrp root yapamıyorum haliyle chimera ile repair olsada root olmadığı için şebeke vermiyor miracle box yontemini denedim olmadı bunları nasıl halledecez ustalar başına gelen bilgisi olan varmı

samsung j4 a8 j6 a6 cihazlarım var bunlarda bu rmm state penormal yüzünden twrp root yapamıyorum haliyle chimera ile repair olsada root olmadığı için şebeke vermiyor miracle box yontemini denedim olmadı bunları nasıl halledecez ustalar başına gelen bilgisi olan varmı
Bu modellerde bu soruna denk gelmedim daha. Denk gelirse çözümü paylaşırım.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu modellerde bu soruna denk gelmedim daha. Denk gelirse çözümü paylaşırım.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ustad bende var bide oem kilidini aç deyince cihazı sıfırla diyor cihazı sıfırlayınca oem kilidi dahada gözükmüyor böylede bi sıkıntıları var bi çözümü yokmudur

Miracle Boxla Denedinizmi Hocam

Teamwiver Verebilirmisin Bakiyim Ustam

j4 a8 te işe yaramadı
işlem sırası
1: geliştirici seçenekleri aç
2: orada otomatik güncellemeyi kapat
3: ayarlardan yazılım güncelleştirmeyi otomatik indirmeyi kapat
4: telefon tarihini android güvenlik yaması tarihinden en az 7 gün önceye ayarla.
5: internete bağla.
6: yazılım güncellemesinden manuel olarak tarat.
7: telefonu yeniden başlat
8: yazılım güncelleştirmesini manuel olarak olarak tarat.
9: geliştirici seçenekleri kontrol et açılması lazım.
not: ilk denemede açılmayabilir tekrar tekrar dene mutlaka açılacaktır.

Usta Miracle box la kesinlikle oluyor bende yaptım başarılı oldu hem A3 hemde J7 proda başarılı oldu nasıl yapacağınızı biliyorsunuz değil mi. İnternette biraz araştırın çözümü var videolarda

Moderatör tarafında düzenlendi:
Usta Miracle box la kesinlikle oluyor bende yaptım başarılı oldu hem A3 hemde J7 proda başarılı oldu nasıl yapacağınızı biliyorsunuz değil mi. İnternette biraz araştırın çözümü var videolarda
Altarnatlf program var mı peki veya hangi sürüm işe yaradı sizde ayrıca android sürümünüz nedir

Son güvenlik güncellemesi alan cihazlarda Miracle tool'da işe yaramamaya başladı.

Sorunu çözdüm 7 gün beklemek vs gereksiz önceden yedeediğim samsung cloud dan ayarlari geri yükledim düzeldi bende o şekilde sorun yok

Geri
Üst Alt