Çözüldü Samsung B313E Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan halilgsm63
  • Başlangıç tarihi
ustam b313e repair yapilyor ya ondan sonra şebeke gelmıyor bu şifreyı istiyor şebeke gelmesi için yıldız kare 4777*8665 kare basyoruz şifresiz çözümü yokmu şimdiden tşk

ustam b313e repair yapilyor ya ondan sonra şebeke gelmıyor bu şifreyı istiyor şebeke gelmesi için yıldız kare 4777*8665 kare basyoruz şifresiz çözümü yokmu şimdiden tşk
Araştırdım biraz ustam elinizde Octopus/Octoplus Box varsa bir dosya var ful flash ile yapılıyormuş. Denemek isterseniz dosyayı atarım. Ama dediğim gibi ben denemedim sorumluluk size aittir. Çoğu herkes aç kapat yapınca bu kodu girmek gerekiyor diyor.

Araştırdım biraz ustam elinizde Octopus/Octoplus Box varsa bir dosya var ful flash ile yapılıyormuş. Denemek isterseniz dosyayı atarım. Ama dediğim gibi ben denemedim sorumluluk size aittir. Çoğu herkes aç kapat yapınca bu kodu girmek gerekiyor diyor.
Benimde bildiğim kadarıyla sadece çözümü bu şuan için

Sağlam bİr cihazdan nv alıp kendi cihazınıza atın ustam gelir şebeke kod girmenizde gerek kalmaz sürekli ama bunları yapmanız icin elinizde octoplus box olması lazım..

sa hocam dosyayı verme şansınız varmıdır?

O kod sim lock açmak içindir. Şebekeyle alakası yok.

Geri
Üst Alt