Bilgi Samsung Cihazlarında Android Sürümü Düşürme ve U Sürümü

Bizler de çok uğraştık ancak android 8 gerçekten sağlam bir güvenlik yapısına mevcut. Henüz yapanı göremedik

Hocam u2 yazılımındaki bootlader.img’ı cihaza custom rom gibi yazdırsak u3’ten u2’ye düşer mi? Ya da tüm yazılım dosyalarını mı yazdırmamız lazım system.img recovery.img modem.bin gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam u2 yazılımındaki bootlader.img’ı cihaza custom rom gibi yazdırsak u3’ten u2’ye düşer mi? Ya da tüm yazılım dosyalarını mı yazdırmamız lazım system.img recovery.img modem.bin gibi

Twrp üzerinden güncelleme almamış cihazın yedeğini alıp denedik sürüm düşürmek için yine olmadı. Boot ve modem doysaları önemli.

Twrp üzerinden güncelleme almamış cihazın yedeğini alıp denedik sürüm düşürmek için yine olmadı. Boot ve modem doysaları önemli.

Anladım hocam Bilgi için teşekkürler. Şu an şey düşünüyorum boot.img’ı açsak içindeki rev versiyonun yazdığı yeri rev2 yerine rev4 yapsak olur mu? Ya da yapılabilir mi?

Anladım hocam Bilgi için teşekkürler. Şu an şey düşünüyorum boot.img’ı açsak içindeki rev versiyonun yazdığı yeri rev2 yerine rev4 yapsak olur mu? Ya da yapılabilir mi?

Görsel olarak değiştirilir de işe yaramaz.

Öncelikle bizleri aydınlattığın için teşekkür ederim. Sabahtandır sürüm düşürmeyle uğraşıyorumç Telefon A520f anroid 7'den 6'ya düşürmeye çalışıyorum Bütün 6 sürümleri denedim ve sürekli odin failed veriyor. Yazdıklarınıza göre benim telefon 6 ya düşmüyor. Anlamadığım orda burda benim telefondan 6'ya düşürenler nasıl yapıyor ?
Farklı ülke romlarını mı atıyorlar aacaba ?
Peki farklı ülke stock rom atınca Garanti gider mi ( sonuçta stock gitmez diye biliyorum Yinede sorayım )

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    112.4 KB · Görüntüleme: 55
Öncelikle bizleri aydınlattığın için teşekkür ederim. Sabahtandır sürüm düşürmeyle uğraşıyorumç Telefon A520f anroid 7'den 6'ya düşürmeye çalışıyorum Bütün 6 sürümleri denedim ve sürekli odin failed veriyor. Yazdıklarınıza göre benim telefon 6 ya düşmüyor. Anlamadığım orda burda benim telefondan 6'ya düşürenler nasıl yapıyor ?
Farklı ülke romlarını mı atıyorlar aacaba ?
Peki farklı ülke stock rom atınca Garanti gider mi ( sonuçta stock gitmez diye biliyorum Yinede sorayım )
Konuda da anlattığım gibi U sürümü önemlidir. U4 U3 olmaz. Ama U2 U4 olur. Ve aşağı düşmez.

Avrupa ulkelerinin hepsinde var genelde ve çin, hong-kong gibi uzak ulkelerde TR mevcut degil.

Konuda da anlattığım gibi U sürümü önemlidir. U4 U3 olmaz. Ama U2 U4 olur. Ve aşağı düşmez.

Tm da benim
A520FXXU2BQJ6
Türkiye romu 6.0.1 de U2 yok Bende almanya romu 6.0.1 olan
A520FXXU2AQF5 romu yükledim. Yine odin failed verdi ve üstelik telefon emergency recovery smart switch moda girdi Tekrar eski romuma döndüm

Yabancılar a5 2017yi 6'ya düşürüyor sorun yok
Anlamadığım ben nerde yanlış yapıyorum
U2 dediler u2 denedik yine failed

Tm da benim
A520FXXU2BQJ6
Türkiye romu 6.0.1 de U2 yok Bende almanya romu 6.0.1 olan
A520FXXU2AQF5 romu yükledim. Yine odin failed verdi ve üstelik telefon emergency recovery smart switch moda girdi Tekrar eski romuma döndüm

Yabancılar a5 2017yi 6'ya düşürüyor sorun yok
Anlamadığım ben nerde yanlış yapıyorum
U2 dediler u2 denedik yine failed
Hataya bakmak lazım. Odin ile nerede hata aldınız log lazım.

Arkadaşlar merhaba galaxy a7 2017 telefonum var u6 sürümü 8.00 dan 7 ye düşürmek istiyorum. Fakat u6 bulamadım yardımcı olur musunuz. Bir de kapsamlı odin rehberi var mı?

İnternetten baktım fakat pek güvenemedim farklı ülke olduğu için türkiye için neden yok u6 nougat. Ne yapabilirim bu konu hakkında?
Hicbirsey yapamazsiniz. Samsungun yayinladigi yazilim dosyasidir. Guvenip guvenmemek yukleyip yuklememek size kalmis. Sorumluluk size aittir.

Geri
Üst Alt