Yardım Samsung Cihazların Gmail Kaldırma Programı

O

onder1

merhaba samsung cihazların gmaili kaldırabileceğim ücretli veya ücretsiz basit bir yazılım arıyorum
sanırım bu kaldırma işine frp adı veriyorlar
hijacker frp,uat frp tool isminde 2 tane program buldum bu programlar ücretlimi ücretsizmi bilmiyorum ama internette izlediğim videolarda basitçe gmail işleminin kaldırıldığını gördüm bu programlar hakkında bilgisi olan ve bilgi verebilecek arkadaşlardan bilgilerini konuya aktarmalarını rica ediyorum

merhaba samsung cihazların gmaili kaldırabileceğim ücretli veya ücretsiz basit bir yazılım arıyorum
hijacker frp,uat frp tool isminde 2 tane program buldum bu programlar ücretlimi ücretsizmi bilmiyorum ama internette izlediğim videolarda basitçe gmail işleminin kaldırıldığını gördüm bu programlar hakkında bilgisi olan ve bilgi verebilecek arkadaşlardan bilgilerini konuya aktarmalarını rica ediyorum

usta oyle programla kaldırılacak cihaz yok gibi j2 j3 falan yaparsın ama yeni cihazlarda ya combinasyon + yazılım yüklersin ondada box falan gerek yok yada manuel olarak elle kırarsın

usta oyle programla kaldırılacak cihaz yok gibi j2 j3 falan yaparsın ama yeni cihazlarda ya combinasyon + yazılım yüklersin ondada box falan gerek yok yada manuel olarak elle kırarsın

belirtmiş olduğum programları kullandınız mı ? bu programlar hakkında ne söyleyebilirsiniz
programın içinde bir çok destekleyen model var
ama android sürümü yüksek olan cihazları dediğiniz gibi bir kaç işlem sonrası kaldırabileceğinin farkındayım

Samsung FRP durumu kimi zaman ücretli profesyonel araçlar ile yapılıyor. Kimi zamanda free yöntemler ile yapılıyor. Tek bir araç yok.​

Samsung FRP durumu kimi zaman ücretli profesyonel araçlar ile yapılıyor. Kimi zamanda free yöntemler ile yapılıyor. Tek bir araç yok.
Bunu detaylı olarak nasıl öğrenebilirim
Frp işlemi tüm cihazlarda gerçekleştirmek için hangi programlara sahip olmam gerekli

Bunu detaylı olarak nasıl öğrenebilirim
Frp işlemi tüm cihazlarda gerçekleştirmek için hangi programlara sahip olmam gerekli
Öyle bi araç yok her boxın yapabildiği bazı cihazlar vardır mesela ben octoplus frp tool kulanıyorum daha kapsamlı ama onunda yapamadığı cihazlar var tabi yada farklı boxlarla yada manuel yöntemlerle deniyorum

Geri
Üst Alt