Bilgi Samsung Cihazlarında Android Sürümü Düşürme ve U Sürümü

arkadaşlar yeni üyeyim samsung m250 türkiye cihazım var anroid 10 da kendi kendie b kapanma oluyor bazı uygulamaları kullanırken her zaman olmuyor aniden bazen oluyor bu başklarınında başına gelmiş bende dedimki anroid 9 indireyim

AP:M205FDDS4CTD1

bu konuyu okudum ama yapamadım ANDROİD 9 OLMASI İÇİN SANIRIM U4 OLANI BULMAM LAZIM AMA TURKİYE SURUMUNDE BULAMADIM

YANİ İNDİREMİYECEKMİYİM NE OLUR YARDIM

arkadaşlar yeni üyeyim samsung m250 türkiye cihazım var anroid 10 da kendi kendie b kapanma oluyor bazı uygulamaları kullanırken her zaman olmuyor aniden bazen oluyor bu başklarınında başına gelmiş bende dedimki anroid 9 indireyim

AP:M205FDDS4CTD1

bu konuyu okudum ama yapamadım ANDROİD 9 OLMASI İÇİN SANIRIM U4 OLANI BULMAM LAZIM AMA TURKİYE SURUMUNDE BULAMADIM

YANİ İNDİREMİYECEKMİYİM NE OLUR YARDIM
Bu cihaza U4 Android 9 yok. Daha U3 iken Android 10 almış bir modeldir. Dilerseniz U4 yazılımı tekrar yükleyin belki faydası olur.

Sürüm düşürülmez. Ancak aynı U sürüm lü eski tarihli yazılım bi ihtimal belki bulursun
Merhaba a3 2017 a320F model telefonum var fakat odin ile yazılım yüklerken no pit partition hatası alıyorum pit dosyası bozulmuş sanırım ve yüklemeye çalışınca hata alıyorum fakat bu u sürümü olayını pek bilemiyorum b:6 K:3 s:4 yazıyor download ekranında acaba yazılımı mı yanlış yüklüyorum son sürüm android 8 romu mevcut elimde yardımcı olabilir misiniz rica etsem hangi rom doğrusudur ?

C5 pro var bende 8.0 u2 versiyon yuklu pit hatasi verip duruyor. 6.0 a donmek istiyorum u1 ama bu yuzden mi donemiyorum yani?

Bide 8.0 in u1 olani da var onu da yukleyemiyorum sanirim anladigim kadariyla?

C5 pro var bende 8.0 u2 versiyon yuklu pit hatasi verip duruyor. 6.0 a donmek istiyorum u1 ama bu yuzden mi donemiyorum yani?
Evet hocam, yükleme yapacağınız rom dosyasının bit değeri, yükleme yapacağınız cihazın bit değerinden küçük ise hata alırınız. Yani U2 ise U2 veya üzeri yüklenir. U2 den U1 e düşürülemez.

Evet hocam, yükleme yapacağınız rom dosyasının bit değeri, yükleme yapacağınız cihazın bit değerinden küçük ise hata alırınız. Yani U2 ise U2 veya üzeri yüklenir. U2 den U1 e düşürülemez.
ust model cihaz alinsin diye yapilan sey buyuk ayip ya insanlar bu cihazlara ne paralar oduyor ne zorlukla aliyor dunya firmasinin yaptigi ayiba bak yaziklar olsun.

ust model cihaz alinsin diye yapilan sey buyuk ayip ya insanlar bu cihazlara ne paralar oduyor ne zorlukla aliyor dunya firmasinin yaptigi ayiba bak yaziklar olsun.
Hocam 6.0.1 e neden düşürmek istiyorsunuz ?

Hocam 6.0.1 e neden düşürmek istiyorsunuz ?
Sarj konusunda daha iyi en onemli sebebim bu. Yari turkce translate yormaya basladi. Bide hizli sarj tam olmuyor kabloda baslikta bi sorun yok test ettim baska kablolarla basliklarla. Prizimde de sorun yok akim normal. Ya batarya yada buyuk ihtimal yazilimsal bi sorun var onu anlamak icin.

SM-G955F_DBT_G955FXXU9DTF1 buna Yanlışlıkla G955FXXSBDTK1 Bunu Yükledim .. Şimdi Sürümüm Kaç Oldu Ayrıca Eski Haline Dönme Şansım Varmı..

B12 k12 yazıyor download modda sürüm nosu ne olması gerekiyor indirmem gereken dosyanın sürüm nosu lütfen yardım edin 2 gündür çöp oldu cihaz s9 g960f

Geri
Üst Alt