FRP Samsung Custom Binary Locked FRP Çözüm (2019) (Yeni Yöntem)

Ekto02

Üye
factory-reset-protection-3-1.jpg

Herkese Merhaba Arkadaşlar Bu Konumda Sizlere Samsung Cihazlarda Root Yaparken Ve OEM Sorunlarından Meydana Gelen FRP Lock Olayından Bahsedicem Ve Neden Olduğunu Nasıl Kaldırıldığını Tüm Oluşma Şekline Göre Söyleyeceğim Bu Konunun Aynısı @silivriserdar Hocam Tarafından Açılmıştı Fakat Ben Yeni
Yöntemleri Ve Biraz Daha Detaylı Bir Anlatım Eklemek İstediğim İçin Başka Bir Konu Açtım Böylece Konu Güncellenmiş Olucak Ve Ulaşmak İsteyen Arkadaşlara Yardımcı Olucaktır @silivriserdar Hocama Tekrardan Teşekürler

Bu Hata Neden Oluşur ?

Cihazlarda Meydana Gelen Ön Yükleyici RMM Yani OEM Kilitlenmeleri Ve Root Yaparkenn Cihazın Kendini Korumak İçin Önyükleyiciyi Kitlemesi Olayına FRP Lock
Adı Verilmektedir Genelde Root Atarken Karşınıza Çıkan Bir Hatadır Diğer Şekilde Kolayca Karşınınıza Çıkmaz

Bu Hata İle Karşılaştım Telefon Açılmıyor Ne Yapabilirim ?

Eğer Sorununuz Sadece Telefonunun Açılmaması İse Bu Hatayı Çözmek Çok Kolay Cihazınızı Download Mode Alın Ve Orjinal Yazılım Atarak Kilitten Kurtarabilirsiniz
Fakat Bu İşlemi Yaptıktan Sonra Verileriniz Silinecektir.

Bu Hata İle Karşılaştım Telefonuma Root Atamıyorum Ne Yapabilirim ?

Bunun İçin İlk Başta Cihazınızdaki Verilerin Yedeğini Almanızı Öneririm Ardından Odin Üzerinden Cihazınızın Model Koduyla Uyumlu TWRP Dosyasını Flashlayın Ardından TWRP Üzerinden Magisk Flashlayın Ardından Bu Linkteki RMM Bypass Version 3 Dosyasını Flashlayın Ve Cihazınızı Yeniden Başlatın Cihaz Açılınca Magisk
Uygulamasına Girin Ve Güncellemelerinizi Tam Bir Şekilde Yapın Eğer Güncellemeler Yapılmazsa Hata Alabilirsiniz Güncellemeleri Yaptıktan Sonra Killit Sorununa
Takılmadan Root Atmış Olucaksınız

Bu Hata Hangi Tür Telefonlarda Karşıma Çıkar ?

Genelde Android 8.0 Ve Üstü Yazılım Taşıyan Cihazlarda Bu Hataya Çok Sık Denk Gelebilirsiniz Çok Nadir Olsada Android 7 Ve 6 Cihazlarda Bu Hata Görülmektedir

Geri
Üst Alt