silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung cihazları için frp on oem on fark etmeksizin içindeki bilgiler silinmeden desen kilidi kıran bir araç paylaşacağım.

Bu aracı ve yöntemi ben denemedim. O yüzden bu anlatımda yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Buradaki mantık cihazın üzerinde bulunan aynı yazılımı indirip veya elinizde varsa 7zip programı ile system.img dosyasını rom içinden çıkarıp programa gösteriyorsunuz. Program işlem yapıyor ve sonra siz programın oluşturduğu yeni system.img dosyasını odin ile telefona yükleme yapıyorsunuz ve desen kırılmış oluyor.

Aşağıdaki resimde anlatım.

d20586b4dc11d4ded804aa859f84d8a6.jpg

Program

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung cihazları için frp on oem on fark etmeksizin içindeki bilgiler silinmeden desen kilidi kıran bir araç paylaşacağım.

Bu aracı ve yöntemi ben denemedim. O yüzden bu anlatımda yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Buradaki mantık cihazın üzerinde bulunan aynı yazılımı indirip veya elinizde varsa 7zip programı ile system.img dosyasını rom içinden çıkarıp programa gösteriyorsunuz. Program işlem yapıyor ve sonra siz programın oluşturduğu yeni system.img dosyasını odin ile telefona yükleme yapıyorsunuz ve desen kırılmış oluyor.

Program
Teşekkürler. Paylaşım İçin.

Ustam bu araç Eft Tool ile aynı mantıkta mı çalışıyor acaba ? Aynı mantık gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu biraz farklı system üzerinden Kilidi kaldırıp tekrar cihaza yükleyince kilit kalkmış oluyor. Ama ben denemedim hiç. Deneyen 1 kaç arkadaşta başarılı değil dedi.

Program
emeğine sağlık

Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
eline sağlık teşekurler

usta dosyayi indirdim adı screen locked bupass tamamda buna nasıl system.img tanıtağızzz??

peki handi android sürümleri için geçerli bu
ayrıca custom binary locked için de geçerli mi
yani verileri kaybetmeden kurtarabiliyormuyuz
Cihazınızın marka ve modeli ile ilgili ve sorunu neyse onunla ilgili uygun bölüme konu açın yardımcı olalım.

Geri
Üst Alt