Yardım Samsung Download Modda Yazılım Hatası

Muhacir

Üye
Merhaba. Bazı cihazlarda download modda pc'de yazılım alma sorunu var. Örn G610F, G313HY ve N750 cihazlarda download modda pc'ye bağlıyorum comu "Evrensel seri Veri yolu denetleyicileri"n'de görüyor. Odin eski sürüm ve yeni sürüm denedim yine aynı. Yazılım alırken bazen fail bazen pit hatası veriyor. Başka kablolarda denedim aynı. Başka pc'de denedim sorunsuz aldı bu sorun neden olur.

Merhaba. Bazı cihazlarda download modda pc'de yazılım alma sorunu var. Örn G610F, G313HY ve N750 cihazlarda download modda pc'ye bağlıyorum comu "Evrensel seri Veri yolu denetleyicileri"n'de görüyor. Odin eski sürüm ve yeni sürüm denedim yine aynı. Yazılım alırken bazen fail bazen pit hatası veriyor. Başka kablolarda denedim aynı. Başka pc'de denedim sorunsuz aldı bu sorun neden olur.

Verdiği hatayı paylaşırsanız net bir şey söyleyebiliriz.

Boot faill.. SSBOOT failll. bazende pit yok hatası veriyor. Bazen sistem dosyasını 50 lere kadar alıp fail veriyor. Başka pcde sorunsuz alıyor

Usb kablo,Usb portu Ram yada HDD problemi olabilir.

Son düzenleme:
Usb kablo,Usb portu Ram yada HDD problemi olabilir.Görünen bilgisayarınızdan kaynaklı sıkıntı.
IMG_0041.JPG
IMG_0037.JPGIMG_0033.JPGIMG_0036.JPG Pitseçiyorum hata veriyor seçmiyorum hata veriyor odinle atıyorum bu sefer farklı hatalar veriyor. PC'ye güncelleme gelmişti güncelledim sonra böyle oldu.

Yazılım

Bu yazılım dosyasının sorununu çözeceğine inanıyorum.

Geri
Üst Alt