Çözüldü Samsung E1205Y IMEI Repair Box Olmadan

Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Paylaştıgım bu konuda E1205Y modeline nasıl imei repair işlemi yapılır onu anlatacagım
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG
Ekran Alıntısı3.PNG

Ekran Alıntıisı.PNG

Verdigim linkten indirdiginiz dosyayı açın bin klasörüne girin Writeimei programını açın
1.Usb Kabloyu Takın Port/Com Seçin
2.Orjinal IMEI numaranızı yazın
3.Read tuşuna basın IMEI numaranızı tekrar yazın
4.Write tuşuna basın İşlem tamamdır.

Not: İletişim araçlarının imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

Ekli dosyalar

• Spd Imei tool.zip
    3.1 MB · Görüntüleme: 18,802
  • SCIUSB2SERIAL.zip
    3.2 MB · Görüntüleme: 20,780
Moderatör tarafında düzenlendi:
Emeğine sağlık ustam konu içeriğine driverları da eklesen daha güzel olabilir.

Emeğine sağlık ustam konu içeriğine driverları da eklesen daha güzel olabilir.

elinize sağlık ben böyle bir sorunla karsılastım son dönemde yaptıgımız e1205y ler türkcell vodafone hatlarda sorunsuz calısıyor lakin avea bimcell çalısmıyor full rom nv data herseyi denedik ve 20 yakın cihazda bu sorun devam ediyor çözümünü bulan olursa payrasabilirmi

elinize sağlık ben böyle bir sorunla karsılastım son dönemde yaptıgımız e1205y ler türkcell vodafone hatlarda sorunsuz calısıyor lakin avea bimcell çalısmıyor full rom nv data herseyi denedik ve 20 yakın cihazda bu sorun devam ediyor çözümünü bulan olursa payrasabilirmi

Hocam toplama olabilir cihazlar

daha öncede yıllarca yaptık hiç böyle hata vermiyordu bu son gelen parti mallarda sorun var

Paylaştıgım bu konuda E1205Y modeline nasıl imei repair işlemi yapılır onu anlatacagım
Ekli dosyayı görüntüle 2429Ekli dosyayı görüntüle 2430Ekli dosyayı görüntüle 2432

Ekli dosyayı görüntüle 2434
Verdigim linkten indirdiginiz dosyayı açın bin klasörüne girin Writeimei programını açın
Not: İletişim araçlarının imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.
tşk

Driver yükledikten sonra bu hatayı veriyor. Sebebi nedir acaba ?

Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)

Belirtilen istek, hedef aygıt için geçerli bir işlem değil.

Ekli dosyayı görüntüle 2429Ekli dosyayı görüntüle 2430Ekli dosyayı görüntüle 2432

Ekli dosyayı görüntüle 2434
teşkrlr

bütün driverleri kurdum yinede com port görmüyor. imzasız sürücüleri devre dışı bırak olayınıda yaptım görmedi

bütün driverleri kurdum yinede com port görmüyor. imzasız sürücüleri devre dışı bırak olayınıda yaptım görmedi
Driver pack ile driver güncellemesi yap orjinal usb kablosu olduğuna emin ol bilgisayar görecektir iki gün önce iki bilgisayarda aynı sorun vardi imzasız sürücüleri devre dışı bırakıp restart yaptım driver güncellemesi yaptım sorun ok

su hatayı veriyor open savings imeı log file fail birde port görünmuyor

Geri
Üst Alt