silivriserdar

Genel Moderator
aa1c9a2946d681e5701b60d1692f3a59.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung cihazları için özellikle android 5.1.1 üzeri ve 6.0.1 de işe yarayan realterm programına benzer basit ufak tam masa üstüne uygun bir program paylaşacağım.

Bu program öyle realterm programındaki gibi kod felan girmeden tek tıkla telefonunuza arama yaptırıyor.

Kullanım şekli basit bir programdır.

Cihazın için aktif bir sim kart ve içinden frp dosyalarının olduğu bir hafıza kartı takın. Ve cihazı kapatın açın 3 dakika bekletin. Cihaz şebeke verdiyse şimdi wife bağlantısını yapın.

Programda R tuşuna tıklayın ve cihazınızın com seçeneğini seçin.

Eğer com seçeneğini bilmiyorsanız sıkıntı yok. R tuşuna bastığınız zaman oradaki com'ları tek tek deneyin. Şimdi altta bildiğiniz bir numara yazın ve Make Call tıklayın ve telefon ekranına bakın arama yapınca 5 saniye bekleyin.

Aramayı sonlandırın mesaj seçeneği çıkacak oraya tıklayın ve mesaj olarak www.google.com yazın ve gönder deyin. Sonra mavi şekilde yanan www.google.com yazısının üzerine tıklayın ve google açıldıktan sonra arama yerine Galaxy app yazın çıkan ilk sayfaya girin ve Galaxy App uygulamasına git seçeneğini bulun ve dokunun.

Açılan sayfada arama kısmına es file explorer yazın. Çıkan dosyayı indir deyin. Sizden Samsung Hesabı ister hesabınız varsa girin yoksa yeni oluşturun ve dosyayı indirin aç deyin.

İçine girip sırası ile frp kırma dosyalarını kurun ve kapatıp açın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cihaz sadece acil aramalara izin verdiği zamanlarda 119'u arıyorum. 3 haneli posta kodu sorgulama servisi. isterseniz aramışken mahallenizin Posta kodunu da öğrenebilirsiniz :giggle:. Acil servisi de rahatsız etmemiş oluyorsunuz

Cihaz sadece acil aramalara izin verdiği zamanlarda 119'u arıyorum. 3 haneli posta kodu sorgulama servisi. isterseniz aramışken mahallenizin Posta kodunu da öğrenebilirsiniz :giggle:. Acil servisi de rahatsız etmemiş oluyorsunuz
Bu paylaştığım programa direk kendi numaranızı girip deneme yapabilirsiniz.

119 u ogrendigim iyi oldu sagol :)

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

malesef yöntem fixlenmiş arkadaşlar aynı adımları uyguluyorum mavi yazan www.google.com linkine tıklayınca beyaz sayfa açılıyor öylece kalıyor google a erişemiyorum

bu işlem işe yaramadı sanırım eskı kalmıs bu :S

doğru dıyorsunuzda bu işlemde modem port istiyor onuda goeuyor arama yapıor fakat manuel geri kalan işlemlerde kısıtlı kalıyor
Bu araç sadece cihaza arama yaptırır. Sizde aramayı kapatıp mesaj yerine basıp oradan google girebilirsiniz. Ben genelde onun için kullanıyorum. Özellikle SM-G600F cihazında çok işe yarıyor.​

aa1c9a2946d681e5701b60d1692f3a59.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung cihazları için özellikle android 5.1.1 üzeri ve 6.0.1 de işe yarayan realterm programına benzer basit ufak tam masa üstüne uygun bir program paylaşacağım.

Bu program öyle realterm programındaki gibi kod felan girmeden tek tıkla telefonunuza arama yaptırıyor.

Kullanım şekli basit bir programdır.

Cihazın için aktif bir sim kart ve içinden frp dosyalarının olduğu bir hafıza kartı takın. Ve cihazı kapatın açın 3 dakika bekletin. Cihaz şebeke verdiyse şimdi wife bağlantısını yapın.

Programda R tuşuna tıklayın ve cihazınızın com seçeneğini seçin.

Eğer com seçeneğini bilmiyorsanız sıkıntı yok. R tuşuna bastığınız zaman oradaki com'ları tek tek deneyin. Şimdi altta bildiğiniz bir numara yazın ve Make Call tıklayın ve telefon ekranına bakın arama yapınca 5 saniye bekleyin.

Aramayı sonlandırın mesaj seçeneği çıkacak oraya tıklayın ve mesaj olarak www.google.com yazın ve gönder deyin. Sonra mavi şekilde yanan www.google.com yazısının üzerine tıklayın ve google açıldıktan sonra arama yerine Galaxy app yazın çıkan ilk sayfaya girin ve Galaxy App uygulamasına git seçeneğini bulun ve dokunun.

Açılan sayfada arama kısmına es file explorer yazın. Çıkan dosyayı indir deyin. Sizden Samsung Hesabı ister hesabınız varsa girin yoksa yeni oluşturun ve dosyayı indirin aç deyin.

İçine girip sırası ile frp kırma dosyalarını kurun ve kapatıp açın.

Konu altından mesaj ile isteğinizi belirtin şifre özelden gönderilecektir. Bizimde işlerimiz oluyor şifreyi almak için acele etmezseniz sevinirim. Ben müsait olunca mutlaka şifreyi göndereceğim.

Burada Detaylı Anlatım
selam ustam ben bu frp dosyaları kısımını alamdım o nasıl olacak

Geri
Üst Alt