Samsung Galaaxy J7 2016 SM-J710F 4.5G Sorunu

• Konbuyu başlatan İnci tetik
  • Başlangıç tarihi
İ

İnci tetik

benim bi sorum var j7 samsung 1 kasimda gelen guncellemeyle tel 4.5 g ye gecmiyor 2 g de ancak sebeke islemi goruyor bununla alakali paylasimlar yapilmis fakat ben yanlis bir islem yaptim sanirim telin butun gucellemeleri gitti servis 850 tl fiyat verip anakart arzasi dedi bana bu konuda yardimci olabilecek arkadas varmi

benim bi sorum var j7 samsung 1 kasimda gelen guncellemeyle tel 4.5 g ye gecmiyor 2 g de ancak sebeke islemi goruyor bununla alakali paylasimlar yapilmis fakat ben yanlis bir islem yaptim sanirim telin butun gucellemeleri gitti servis 850 tl fiyat verip anakart arzasi dedi bana bu konuda yardimci olabilecek arkadas varmi
Yazılım Yüklemeyi Denedinizmi Hocam

Evet denendi ama simdi gulcellemeleri almiyor

Screenshot_20190222-171337.png

Valla bi telefoncuya goturulmus orda 8 den 7 ye dusurmusler ama cihaz duzelmemis

Cihazınıza Uygun Combination İndirip Yükleyin Combination Yükledikten Sonra Tekrardan 7.0 En Güncel Yazılımını İndirip Yükleyin Odinle Hocam Ayrıca Cihazınıza ımeı Repair İşlemi Yapılmışsa Hocm Bu İşlemlerden Sonra Şebekeniz Gidebilir Bilginiz Olsun

Son düzenleme:
SAMSUNG J710FQ icin en uygun combination unu nerden yukleyebilirim imei islemi hic yapilmadi cihaza

Geri
Üst Alt