Yardım Samsung Galaxy A01 SM-A015F U4 ROOT Sorunu

meteceto35

Üye
cihaza magisk ile ap dosyasını yamalayıp ayarlarda oem acık atık magisk olusan ap dosyasını cihaza attıgım oem frp unlock hatası alıyorum
bu modellerde bootloader mı var
a015fxxu4bud8 (yapım numarası)

cihaza magisk ile ap dosyasını yamalayıp ayarlarda oem acık atık magisk olusan ap dosyasını cihaza attıgım oem frp unlock hatası alıyorum
ses tularının 2sine de basılı tutarken usb kablosunu tak menü gelirse ses arttırmayla açarsın

ses tularının 2sine de basılı tutarken usb kablosunu tak menü gelirse ses arttırmayla açarsın
menüye ulasıyorum magisk den yamalanan dosyayı attıgımda bu hatayı alıyorum bide ayrı yetten oem geliştiriden actıgımda acılıyor fakat dowload modda on yani kapalı oluyor büyük ihtimal sorun o

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-09-10 at 11.31.46.jpeg
    WhatsApp Image 2021-09-10 at 11.31.46.jpeg
    82.8 KB · Görüntüleme: 21
ses kısma ve yükseltme tuşuna basılı tutarak pc ye bağla telefonu sonra ses yükseltmeye basılı tut bi ekran gelcek bootlader ekranı gelcek bi kere daha üst tuşa basın ondan sonra cihazı formatlama ekranı gelicek recovery modu cihazı sıfırlayın ondan sonra eftsu yapabilirsiniz

Geri
Üst Alt