Bilgi Samsung Galaxy A02s SM-A025G rawprogram.xml İhtiyacı

droppod

Üye
Merhaba arkadaşlar. Telefonum download mode girmiyor soft brick oldu siyah ekran maalesef onun için Qfil ile firmware atmam gerek onun içinde rawprogram0.xml, patch0.xml dosyalarına ihtiyacım var çok ama çok arama yaptım araştırdım hiçbir şekilde bulamadım bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Qfil ile partition ulaşmaya çalışıyorum bu şekilde hata veriyor ayrıca

Ekli dosyalar

• asdasda.png
    asdasda.png
    21.9 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba arkadaşlar. Telefonum download mode girmiyor soft brick oldu siyah ekran maalesef onun için Qfil ile firmware atmam gerek onun içinde rawprogram0.xml, patch0.xml dosyalarına ihtiyacım var çok ama çok arama yaptım araştırdım hiçbir şekilde bulamadım bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Qfil ile partition ulaşmaya çalışıyorum bu şekilde hata veriyor ayrıca

Bu şekilde bulamazsınız jtag yapılması lazım.

Yandık desene yani bizlik bir durum kalmıyor o halde?

Teknik servise gitmeden yapamaz mıyız amaç zaten kendim başarmak bilgi alarak 😅 Qfile ile flash yükleniyor fakat dediğim gibi rawprogram.xml dosyası gerek sanırım benim telefondan olan arkadaş Qfile ile firmware yedeğini alacak o şekilde olacak gibii

Teknik servise gitmeden yapamaz mıyız amaç zaten kendim başarmak bilgi alarak 😅 Qfile ile flash yükleniyor fakat dediğim gibi rawprogram.xml dosyası gerek sanırım benim telefondan olan arkadaş Qfile ile firmware yedeğini alacak o şekilde olacak gibii

Çipin sökülüp jtag box ile programlanması gerek profesyonel araç olmadan yapılmaz bu iş.Qfil çekmez öyle yazılımını basit değil.

Doğru doğru haklısın çip sökülüp işlem gerçekleşiyor :)

Geri
Üst Alt