Bilgi Samsung Galaxy A10 SM-A105F IMEI Repair

Salam arkadalslar samsung a105 imei repair z3x box elemek olarmi? Son guncelemeden sora
Anar Mende Z3X Var Ama Helem Isteyirsen 1 Ay Zad Gozde Cunki KG Phenormal Zad Auto Root Zad Gelmeyibdi Geldikden Sonram Credi Al Ozun Ele Elinde var men j400f U1 Problemsiz eledim

cihazın binnary sürümü nedir bende a105f u3 cihaz modem hatası veriyor z3x ile repair işlemi esnasında
eng modem yüklemeyi denedim cihaz yemiyor modemi

cihazın binnary sürümü nedir bende a105f u3 cihaz modem hatası veriyor z3x ile repair işlemi esnasında
eng modem yüklemeyi denedim cihaz yemiyor modemi
Ustat Z3X Var Bende Yeni Guncellemesini Begendim Ama Bi Tarafdada Aklimda Chimera Var Almayi Dusunuyorum Sence Almaya Degermi ?

Ustat Z3X Var Bende Yeni Guncellemesini Begendim Ama Bi Tarafdada Aklimda Chimera Var Almayi Dusunuyorum Sence Almaya Degermi ?
ikisinide al chimera parasının hakkını verıyor z3x kredide al 50 dolar sonuçta 1 cihaz yapsan parasını cıkarırsın

a105f U3 imei repair mumkunmu?

u3 yoxlamisan sen?
U3 Yox U1 Yoxlamisam z3x ile telefonun bootlidini acanda root ve patch islemi zad olur
ama telefon acilanda ekranda nida sekili geldiyi ucun musterini basa salmaq olmur ona gore heleki gozlemek lazimdi teze method cixana qeder.
kisaca sene gore deyrem imei repair elesin patch sert vuracax hersey hazir olacaq ve sonram bootkilidini baqlasan format gedecey rootda silineceyi ucun sebekede gelmeyecek kisaca heleki gozdemey en meslehettisidi.

U3 Yox U1 Yoxlamisam z3x ile telefonun bootlidini acanda root ve patch islemi zad olur
ama telefon acilanda ekranda nida sekili geldiyi ucun musterini basa salmaq olmur ona gore heleki gozlemek lazimdi teze method cixana qeder.
kisaca sene gore deyrem imei repair elesin patch sert vuracax hersey hazir olacaq ve sonram bootkilidini baqlasan format gedecey rootda silineceyi ucun sebekede gelmeyecek kisaca heleki gozdemey en meslehettisidi.
he bu u3 du cox sagol melumta gore.

chimera box bende var.. bence guzel box.. z3x bazi telefonlari yapamiror.. chimeria hepsini yapiyor.. iyi box parasinin hakkini veriyor..

yeni modelleri root yapmak icin once rmm unloc yapmak gerek.. yoksa twrp yukleyemessiniz.. u1 - u2 - u3 olmasi sadece boot goruntusunun guvenliyini artirilmasi demek.. simdilik u3 binarry pact cert yapamilmiyor.. o yuzden imei deyise bislenizde sebeke sorunu olacaktir.. biraz bekleyin.. yenilik olursa ben size bildiririm burdan..

Geri
Üst Alt