Yardım Samsung Galaxy A10 SM-A105F Oem Sorunu

arkadaşlar ayarlardan oem açık sıkıntım download menüsüne girince device unlock seçeneği çıkmıyor dolayısı ile oem' kapatamıyorum ekran görüntüsü ekledim
aynı sorun bendede var ses açma+ses kısma tusuşunu basılı tutup kablo takınca 3 seçenekli dowloand modu çıkması gerekirken 2 seçenek çıkıyor.daha önce başka bir cihazda yazılım yüklendikten sonra o seçenek gelmişti ama bu cihazda hiç bir şekilde gelmiyor

aynı sorun bendede var ses açma+ses kısma tusuşunu basılı tutup kablo takınca 3 seçenekli dowloand modu çıkması gerekirken 2 seçenek çıkıyor.daha önce başka bir cihazda yazılım yüklendikten sonra o seçenek gelmişti ama bu cihazda hiç bir şekilde gelmiyor
ustam geçen s20 de başıma geldi cihazı aç biraz wifiye bağla yootube aç sonra tekrar dene benim ki geldi bu şekilde

Hocam baya denedim oem kilidini açık sıkıntı yok fakat bir türlü download menüde unlock çıkmadı firmware tekrar attım yine tık yok :) zaten teknik olarak download menüsündne atıyoruz aynı menüyü o yazılım değiştirmyecek ama denedik, bay denemelerde bulundum olmadı cihazı iade ettim

Geri
Üst Alt